Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

:kox:PS: Liczę na was w sprawie pomocy w miejmy nadzieję drobnych awariach mojego autka.

Mam na imię Paweł, mam 26 lat, mieszkam pod Zieloną Górą w Przylepie. Do tej pory byłem użytkownikiem kilku samochodów marki audi. Przygodę z czterema pierścieniami zacząłem od audi 100 c4 2.3 AAR, później, a6 C4 2.6 ABC, a6 C5 2.4, a teraz wraz z żoną mamy dwie a4, sedan 1.8T AJL oraz avant 1.8T quattro AEB. Nigdy nie miałem większych problemów z moimi autami, ale czasem zdarza się, że trzeba o coś zapytać, dlatego zarejestrowałem się na forum a4. Mam nadzieję, że przystępując do klubu, wnoszę wiedzę, dzięki, której wielu klubowiczów rozwiąże problemy z autkami. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

juz 28 lipca przypłynie do mnie z USA Audi A4 1.8 T QU , 2004 r w fuul opcji .. mam co do niego kilka planow "przystosowania" pod siebie zobaczymy ile z tego bedzie dalo sie wykonac .. Pozdrawiam ;) i do zobaczenia na drodze;)