Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wellcome on A4 klub Poland .

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Opublikowano

Witam wszystkich pasjonatów :)

Opublikowano

Witam Wszystkich ?

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Opublikowano

Dziękuje za miłe przyjęcie do grupy 

Tematy jakie mnie interesują to odbudowa mojej A4B9 2.0 TFSi 252 wersja USA

Chce z pomocą grupy samodzielnie odbudować i przekonwertować na Europę

Wiele już wiem z tego forum i mam nadzieję dowiedzieć się wiele więcej

Myślę że bardziej doświadczeni koledzy podzielą się cenną wiedzą i zapobiegną popełniania błędów nowicjuszaTematy które chce poruszyć to 

Dostosowanie Auta na rynek europejski czyli

Spolszczenie MMi MIBH2

Przeróbka świateł na Europę

Lampy tył 

Nawigacja itp

Mam nadziję że zdobyte w ten sposób doświadczenie będę mógł przekazywać innym uczestikom tego forum

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających

Marek Legionowo 

Poniżej wstawiem  zdjęcie mojej nowej zabawki 

Opublikowano

Witam i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!

Opublikowano

Powitać!

Na forum już od jakiegoś czasu. Teraz pewnie będę częstszym bywalcem, bo niedługo Młody robi prawko i A4 lub A3 z jakimś wolnossącym silnikiem z przełomu pierwszego i drugiego dziesięciolecia tego wieku wydają sie najlepszym wyborem.

Pozdrawiam całe Forum.

Opublikowano

Cześć!

Bardzo mi miło dołączyć do społeczności A4 Klub Polska. To trzecie forum samochodowe, w którym zamierzam aktywnie udzielać się w związku z użytkowanym przeze mnie samochodem.

 

Moja przygoda rozpoczęła się niespełna 20 lat temu z civicklub.pl i użytkowaną wówczas Hondą Civic EG8, moim pierwszym autem, które odcisnęło wyraźne piętno na upodobaniach do sedanów z pazurem - zadziorną stylistyką i dobrym prowadzeniem z zawieszeniem mocno trzymającym bryłę auta na torze jazdy.

 

Później była krótka przygoda z VAG w postaci Seata Cordoba 6L a następnie 9 lat z największą dotychczas motoryzacyjną miłością - Alfa Romeo. Z Alfami spędziłem 9 lat, dość aktywnie udzialając się na forum Alfaholicy, gdy sprawiała mi mnóstwo frajdy jazda modelami 159 oraz Giulia.

 

Z Giulią musiałem rozstać się w zeszłym roku i z dostępnych alternatyw skłaniałem się ku BMW - użytkując tymczasowo BMW 3GT i czekając na realizację zamówienia na G20 sedan.

 

Zamówienie na G20 sedan gdzieś przepadło w biurokratycznych meandrach i nie zostało skierowane do realizacji.

 

Ta sytuacja doprowadziła do pospiesznego zamówienia A4 Limousine S Line TFSI 40 quattro S-Tronic dostępnej u dealera. Samochód był tak fajnie skonfigurowany, że postanowiłem się skusić.

 

W ten sposób przedwczoraj rozpoczęła się moja przygoda z A4 a dzisiaj z A4 Klub Polska. Bardzo ciekawi mnie ta podróż!

 

Pozdrawiam,
Arek
 

IMG-20241128-WA0011.jpg

IMG-20241128-WA0010.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich! 

 

Od tygodnia posiadacz a4 b9 2.0 tdi 190km 

Teraz myślę że będę tu częstym bywalcem! 

 

Do zobaczenie pod innymi wątkami! 

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Cześć,

zacznę pewnie jak większość użytkowników

...od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi :)

 

Witam wszystkich, którzy mają benzynę w żyłach i olej w głowie.

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Jako że nie ma za bardzo forum dla "Q" postanowiłem się zarejestrować u Was ponieważ technologia i systemy multimedialne są te same w moim przypadku jak A4 B9. Mam wrażenie że w dzisiejszych czasach fora internetowe nie są już tak popularne - duża część osób korzysta z grup choćby na fb. Ja mam bardzo miłe wspomnienia z for internetowych jak zaczynałem przygodę z motoryzacja, a dokładnie japońską, i tak sympatia pozostała.

Od pięciu lat jeżdżę Audi, wcześniej poprzednią generacja 8R, a nie dawno udało się kupić FY. 

Dzięki Waszemu forum udało mi się już co nieco podziałać z jednostką MIB2.

Jakby ktoś miał pytania odnośnie użytkowania właśnie Q5 to chętnie pomogę.

IMG_20240729_203307.jpg

IMG_20240611_094213.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich wielbicieli A4 :) Ujeżdzam już trzeciego z kolei A4 Allroad i uważam że to jedne z najlepszych samochodów ever :)

Opublikowano

Swiezaczek Wita wszytkich 

Opublikowano

Siemanko!? 

Chciałem się przywitać i przedstawić.

Audi A4 B5 1999r. 1.8 (125km)+LPG  313 000 km.

Celem jest zrobienie ponad 1.000.000. Km ??

Zapraszam na Instagram a4b5_j3bn3_milion ?

 

20240830_234654.jpg

Opublikowano

Witam na forum

2012 rok 

A4 1.8 tfsi

 

IMG_7165.jpeg

Opublikowano

Witam wszystkich:)

Opublikowano

Cześć,

No to mam :) A4

Będę tu często zaglądał i podpytywał bo to pierwsze Audi w moim garażu :) (ale nie pierwsze auto z grupy VAG)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Opublikowano

witam.

a4b8 2013

2.0 tfsi

quattro 

462643676_892994322818723_7911443475168177057_n.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.