Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry,

 

Od września jestem posiadaczem Audi A4 B8 2015 (2.0TDI 177km, s-tronic, quattro). ?

IMG_2276.jpeg

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześc szanowne grono.  b8 2,0 tdi caga ośka z planem na dalikatne 210/220 km 

Opublikowano

Witam wszystkich miłośników Audi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 3.2 FSI ^^

IMG_6281.jpeg

Opublikowano

Witam, mam na imię Mateusz i od paru dni użytkuje a4 b7 w avancie :) pozdrawiam 

Opublikowano

Cześć, jestem Mariusz od niedawna zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6.
Chętnie skorzystam z porad i pomocy również jeśli będę w stanie pomogę innym.

Opublikowano

Dzień dobry,

 

Moja przygoda z Audi rozpoczęła się trochę przez przypadek. Poszukiwałem holownika do przyczepy kempingowej z napędem 4x4 i masą całkowitą do 2200kg. Przez znajomego dowiedziałem się o ofercie sprzedaży A4 B9 Allroad 2.0TDI które idealnie pasuje pod moje wymagania. Po sprawdzeniu auta stałem się jego właścicielem.

Jeżeli jest Audi, to również jest i forum. Serdecznie witam.

Opublikowano

Witam 

Na dniach zagości u mnie nowe A4 i zobaczymy czy było warto.

Opublikowano

Witam 

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich! 

 

Mariusz z Suwałk

Audi Q5 2,0TDI

Opublikowano

Cześć. 

Właśnie zakupiłem Audi A4 B6 1,8T Awant Quattro. Mam przy nim sporo roboty ale mam nadzieję że z waszą pomocą ogarnę ?

 

Opublikowano

Cześć wszystkim 

tyle lat w grupie vag czas się przywitać 

Moje auta

a4 b9  2.0tfsi 252km 2017 rok s-line zewnętrzne 

s8 d2  4.2mpi 360km 1999 rok 

project car - vw passat b5.5  v6 2.8 4motion

 

 

 

 

 

 

20241105_100209small.thumb.jpg.3b975b3b066beb464adf27a3a8f85029.jpg

 

TCPX(143of70).thumb.jpg.44d3b312c39c957f66700a5c130239e4.jpg

 

Edytowane przez Baggio321

Opublikowano

Witam wszystkich, mam nadzieję że znajdę tutaj duuużo informacji. Pozdrawiam !!!

Opublikowano

Welcome to A4 klub Polska.

Edytowane przez MarioR34

Opublikowano

Witam, 

 

Od sierpnia 2024 jestem posiadaczem A4 B9 Avant. Silnik 2.0 190km i napęd quattro + automat S-Tronic. 

 

To moje pierwsze Audi, nie byłem fanem marki ale kto wie, może z czasem zostanę ?  Wcześniej różne marki - głównie Ford, Mazda, KIA, VW, Toyota. Będę poszukiwał wiedzy i oczywiście w miarę możliwości dzielił się własną.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Marcin 

Edytowane przez zimny85

Opublikowano

Witam wszystkich?

Opublikowano

 Witam wszystkich kolegów ( a może też koleżanki;-). Od roku użytkuję A4 2022 2.0 tfsi quattro. Pozdrawiam

IMG_0594.jpeg

IMG_0604.jpeg

IMG_0611.jpeg

IMG_0616.jpeg

IMG_0599.jpeg

IMG_0623.jpeg

IMG_0610.jpeg

IMG_0607.jpeg

IMG_0617.jpeg

IMG_1562.jpeg

Edytowane przez AudiA4B9

Opublikowano

Czas się przywitać więc witam Wszystkich serdecznie ?️

Opublikowano

Dzień Dobry

Cześć

I Czołem

 

Przesiadka z Opla Astry K, pierwsze w życiu Audi choć żadna marka nie jest mi obca bo zawodowo zajmuję się naprawą samochodów.

 

Wybrałem według mnie rozsądną wersję, tzn. niezniszczalny 1.4tfsi i pierwszy automat w moim życiu (0CK)- mam nadzieję że nie puści mnie z torbami.

 

Auto robi 0-100 w 8,5s. i spala mi średnio 6,7l/100km.

20241013_090421.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich od roku  jestem posiadaczem b8 z 2015r. Pozdrawiam . 

Screenshot_2023-12-31-16-26-07-448_com.miui.gallery.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.