Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem nowy na forum dopiero się zarejestreowałem gdyż mam wątpliwości co do zakupionych oponek,

Zamówiłem w oponeo po bardzo szybkiej pochopnej decyzji 4 sztuki Dayton DW510 205/55 R16 po 245 zł

Chciałem Was spytać czy nie postąpiłem pochopnie i nie powinienem zmienić zamówienia.

Wcześniej jeździłem Audi TT 1,8t ale każdy kiedyś dorasta i po sprzedaniu dwuosobówki szukałem ponad 12 miesięcy swojego aktualnego autka które zakupiłem w ubiegłą sobotę pod Poznaniem.

Chciałem napisać w dziale Opony jednak nie mam dostępu do tworzenia postów.

Mam na imię Michał, lat mam 27, na motoryzacji nie znam się zupełnie, jestem urzędnikiem państwowym, inżynierem budownictwa, studiuję prawo.

C31653619_8.jpg

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Opowiem Wam jeszcze skąd ta moja szybka pochopna decyzja

Autko zakupiłem w sobotę na letnich oponach 17 cali dość słaby bieżnik więc od razu wiedziałem, że muszę kupić nowe.

Postanowiłem pójść po jak najtańszych kosztach = najmniejszy możliwy rozmiar opony!

Wszedłem na stronę oponeo.pl i rozmawiałem z konsultantem przez telefon 2 razy!

Po czym jedno i drugie powiedziało mi, że do tego auta referencyjne czyli seryjne opony to 195/55 R15 więc zamówiłem bardzo dobre polecane i wygrywające testy GoodYear Ultra Grip * produkowane w Niemczech.

Po czym dziś w pracy, coś mnie podkusiło i zadzwoniłem do serwisu Audi we Wrocławiu podałem im mój VIN i okazało się, że mi facet powiedział, że przy moich tarczach i zaciskach to mogę sobie te 15 w buty wstawić albo na allegro. Więc się wkur żyłem i na szybko dzwoniłem zmieniałem zamówienie przez telefon bez czytania testów oponii o oponach w rozmiarze 16 widzę tylko że są sporo droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...