Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich ;)

Poruszam się nieśmiertelną A4 B5 1.6 ADP z 1995r. Użytkowanie tego auta pokazało mi, że dosyć rozsądne, wyczulone i w miarę zapobiegawcze podejście do wszelkich awarii (nie mówiąc o fakcie, że ten akurat silniczek nie grzeszy skomplikowaniem :) ) pokazuje, że mimo wieku pojazdu i przebiegu, auto potrafi się odwdzięczyć naprawdę niezawodnością i długowiecznością (czasem mam wrażenie, że to auto służy z radością :), bo w końcu jako zdrowe zostało zaprojektowane do poruszania się, a nie stania w garażu z powodu bardzo poważnej awarii w wyniku niechlujstwa i niedbalstwa w serwisowaniu..). W porównaniu z nieco nowszymi pojazdami (nie tylko audi) pokazało mi też, że niestety podejście konstruktorów i projektantów do aut tej samej serii na przestrzeni np. 10 lat nieco się zmienia w wyniku polityk koroporacyjnych (co do serwisu, gwarancji i żywotności), "lean manufacturing", "lean engineering", optymalizacji i odchudzania konstrukcji i innych gówien :/

Konto jednak nie założyłem tylko dla chęci bezinteresownego poszerzenia mojej wiedzy z zakresu użytkowania a4 :P

Mimo tego, co na wstępie, planuję zakup b7 z silnikiem 2.7tdi lub 3.0tdi (ok, pewnie część powie, że ok., kolejny gościu, który został oczarowany niskim spalaniem, wysoką mocą i momentem obrotowym diesli i pewnie jeszcze chce z przebiegiem 160 tys. i za niską cenę. Nie. O wyborze tych jednostek zadecydowały inne względy, a pieniędzy nie mam zamiaru wydać mało i liczę się z poważnymi kosztami, które mogą wystąpić w trakcie użytkowania- z tego powodu liczę na ciekawe posty lub pomoc w niektórych sprawach).

Pozdrawiam,

PAwelr88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam na imię Dawid i mieszkam w okolicach Świecia. Na co dzień jeżdżę Seatem Cordobą, ale planuję wymianę na A4 B8 2.0TDI. Stąd też na pewno będę miał dużo pytań odnośnie tego modelu. Z marką mam już w pewnym stopniu do czynienia bo posiadam 80 B2 84'. http://www.directupload.net/file/d/3745/xkej2fxp_jpg.htm

Każde witam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

właśnie stałem sie właścicielem czarnego avanta i mam nadzieje na miłe chwile z Wami i z nim...

Moje rejony to Rzeszów i okolice...

Pozdawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...