Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF B6] Problem ze światłami


Tomik21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto mój problem mianowicie po przekręceniu zapłonu świecą mi światła przełącznik w pozycji 0 obojętnie czy dam na postojowe czy auto non stop świecą ustawiałem nawet vagiem na kraje europejskie i nic dalej to samo jest to uciążliwe ponieważ chcąc mieć zapalony silnik podczas postoju zapalaja się światła nawet nie mogę włączyć świateł postojowych gdy kluczyka niema w stacyjce hmm niewiem nawet jak się za to zabrać tak jak już pisałem vag nic nie pomógł przepraszam jeżeli jest to chaotycznie napisane ale niewiem juz co z tym zrobic z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij włącznik świateł i zczytaj numer , odczytaj też vagiem numer modułu MCE:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są rożne wersje włącznika świateł które nie współdziałają z Modułem Centralnej Elektryki i potem są takie jaja wszystko zależy od końcówki

8E0941531C zwykły

8E0941531A

8E0941531D z funkcja auto

i jeszcze jest ich kilka

poszukaj gdzieś na forum sa rozpisane te włączniki jak znajde to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na moim jest funkcja AUTO ale o jakim numerze to nie mam pojęcia a jest to dla mnie uciążliwe te ciągłe świecenie lamp ...

no to już wiemy że włącznik jest z końcówką B lub D , teraz wyciągnij go zobacz jaka literka na końcu:wink: przydałobysię abyś zczytal też vagiem MCE , znaczy 09 Centralna Elektryka i nr. sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...