Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przeskakuje płyta w zmieniarce


bob232

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko takie

Mam ori zmieniarkę na 6 płyt i podczas grania bardzo często przeskakuje płyta, wczytuje bardzo szybko. Przeskakuje bardzo podczas jazdy, na postoju praktycznie wcale. Pytanie takie, czy zmieniarka uszkodzona, czy żle nagrane płyty czy źle ustawiona regulacja na zmieniarce? ( jak ustawić ją prawidłowo)

proszę o pomoc gdyż jest to bardzo uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest już zmieniarka mocno przepracowana i amortyzacja mechanizmu nie jest już tak dobra jak powinna. Ustawienie regulacji jest bardzo proste jak jest w poziomie to ma być na 45 stopniach ja tak mam i działa ok nie przeskakuje. Lub laser jest już mocno wypalony.

Można wykonać prosty test włącz cd idź do zmieniarki i popukuj w nią delikatnie jeśli przerywa to wiadomo że przeskakuje płyta od drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawienie zmieniarki było z jednej strony na V a z drugiej na H, ustawiłem oba na H bo zmieniarkę mam na standardowym stelażu w avancie, zobaczymy jak będzie działać. Próbowałem równiez ją popukać i podczas mocniejszych puknięć przeskakiwała płyta, podczas poprzedniego ustawienia juz poczas delikatnego puknięcia płyta przeskakiwała

sprawdzę podczas jazdny i zobaczymy czy przestawienie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...