Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć a nie znalazłem nigdzie takiego tematu w "szukaj"... mianowicie chodzi o koszty napraw silnika 2.0TDI CR a dokładniej interesuje mnie ile kosztuje.

- wymiana rozrządu kompletna wraz z pompą wody etc...

- wymiana koła dwumasowego oraz sprzęgła...

- jakieś droższe możliwe naprawy przy przebiegach np 200tyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak celujesz w takiego troche zajechanego to pewnie to z walkami wyr i pompa oleju z jeszcze 2,0tdi PD wiec to sie moze zrabac... a jak sie zrabie a Ty masz troche pecha to oczywiscie np T moze sie zwalic albo kompletnie zrabac

Wtryski moga sie zrabac, pompa CR moze pasc, turbo ....jak to w aucie z duzym przebiegiem

Latwo namierzysz ceny czesci na aledrogo a ze sam silnik tak strasznie daleko od 2,0tdi PD nie upadl wiec reszte infa tez zbierzesz

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem np rozrząd na allegro za 650zł liczmy już 700zł 80% części to SKF pompa tylko i coś tam jeszcze jakiejś chyba hiszpańskiej firmy nie pamiętam nazwy... a ile powiedzmy taka robocizna kosztuje, ale nie u Pana Juzia tylko w jakiś dobrym zakładzie nie mówię o ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na forum ładnie opisane !!!!!!!!!!!!

Rozrząd ok 1800 zł w ASO - gdzie indziej taniej nie będzie i nie polecam.

Dwumas + sprzęgło ok 3000 zł - jak się dobrze uda to już z wymianą

Turbina ok 2000 tys jak się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad w tym silniku wymienia sie chyba po 180tys przeboegu... jak celujesz w auto co ma miec przebieg 200tys to "bedzie juz pewnie po wymianie rozrzadu"

Nie wiem dlaczego pytasz sie o cene wymiany rozrzadu w aso na forum a nie w ASO... zadzwon do pierwszego lepszego i sie zapytaj

Jakie to ma znaczenie jezeli kupujesz auto majace 200tys przebiegu i wymiane rozrzadu za soba?

Dyskusyjny jest sens wymiany rozrzadu w ASO (jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chciałem się zorientować w cenie którą chcę wydać na samochód są też takie które mają np 130tyś 140tyś czy 150tyś rozrząd podobno wymienia się tak jak piszesz 170-180tyś więc chciałem się zorientować ile taka przyjemność kosztuje po co mam dzwonić gdzieś jak ktoś na forum na pewno wymieniał i wie co i jak. Forum to skarbonka wiedzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...