Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BCF] zapala się kontrolka ESP i silnik chwilowo traci moc


DobermaNN

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły dzieje się to podczas zmiany biegu z 2 na 3 przy zimnym silniku, czasem zapala się podczas jazdy i po chwili gaśnie. Po chwili wszystko wraca do normy. Mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, tak sie mi zdarzylo jak zostawilem auto na 2 tygodnie (bo wyjechalem na wakacje) . Kolega ,ktory kasowal te bledy stwierdzil ze poprostu wilgoc robi swoje i zalecil wszystkie kable narazone na wilgoc ( pod nadkolami przednich blotnikow ) spryskac preparatem silikonowym do zabezpieczania przed wilgocia przewodow elektrycznych w areosolu. Tak tez zrobilem i jest OK. A czy moze ktos wie co to jest za blad 00542 ? Bo tego nie mogl wykasowac i ciagle wraca.(Czojnik polazenia iglicy wtrysku ) Prosze o porade , z gory dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czujnik temperatury płynu chłodzącego cztero- pinowy (zielony) czujnik znajduję się na górze silnika. Miałem taki przypadek w aucie z takim silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czujnik temperatury płynu chłodzącego cztero- pinowy (zielony) czujnik znajduję się na górze silnika. Miałem taki przypadek w aucie z takim silnikiem.

No właśnie wskazówka temperatury mi w czasie świecenia tej kontrolki spada na dół po czym znów się podnosi kiedy ESP zgaśnie. Dzięki za odpowiedź pewnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...