Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karolchrz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Widze niezły kwas. Nie wybielam się rodzina ale tak się składa ze jestem ojcem czekając na to 11 lat i jest to teraz najlepsze co mnie spotkało a nie kawałek blachy. Tym którzy maja daleko zawsze proponuje znalezienie bliższego warsztatu. Tak wypaliłem się po tych 5 latach zapierd...od poniedziałku do poniedziałku. Długi grafik jakoś mnie nie cieszy wiec chętnie się nim podzielę Pozdrawiam.
  2. Panie Biały przyznaje się ze powiedziałem żebyś oddał go na złom bo słysząc przez telefon ze chcesz wymienić łożyska a w (między czasie ) naprawić wszystko tego samego dnia przepraszam za wyrażenie ale trafia mnie hu... Wyjaśnij mi proszę co to jest między czas? Dziura w czaso przestrzeni czy co za h... Jeżeli jeździ się i kolekcjonuje usterki to proszę przesiądź się do metra wtedy uniknę zawracania mi d*py telefonami bo mam naprawdę dość. Pracuje od 8 do 16 i daje z siebie 150% i chce wolny czas spędzić z rodzina a nie przy uzbieranych usterkach i poroni za czasem.Dla sprostowania powiedziałem żebyś dzwonił gdzie indziej bo naprawa tego u mnie będzie mało opłacalna dla portfela. Nie powiedziałem ze to stary złom bo wbrew twojej wiedzy mam sentyment do starych aut i umiem z nimi "rozmawiać" Dziękuje za wyrażenie swojej opinj i proszę nie zbieraj nowych usterek tylko naprawiaj na bierząco zaoszczedzajac i czas i pieniążki. Powodzenia. Ps zacząłem walkę z czasem bo mam syna i chce by i on miał ojca a nie jego chwale ze jest dobry dla samochodów a nie dla rodziny?
  3. Drogi sowiq widzę że bardzo dobrze znasz się na temacie demontaż pompy wody bez ściągania przodu w audi chętnie Cię posłucham bo zaoszczedzil bym sporo czasu przy takich 'wymianach' no że może Masz fiata Pande w q? cieszą mnie take opinje chodź wcale Cię niekojarze i zapewne byłeś u mnie w burdelu razem z panem Wojtkem 1990. Gratuluję pomysłowości i życzę dobrego serwisu fiacika? Szkoda że robi się tu takie fryzjerstwo. Pa pa
  4. Może jem za dużo masła albo mam początki sklerozy ale nie przypominam sobie żebym w ostatnim czasie naprawiał rozrząd oraz EGR w B7 w szczególności że od 7 do 19 września byłem na urlopie. Czy jesteś pewien że byłeś akurat u "Pana Karola"? Może w końcu powinieneś trafić do Karola i się przekonać jakim jest mechanikiem. A czy jesteś w stanie powiedzieć gdzie byłeś w tym warsztacie?
  5. sprawdz czujnik walka rozrzadu bo gdyby czujnik walu siadl to mial bys problem z odpaleniem.
  6. zacznij od wymiany oleju w skrzyni jest stary i przy niskich tem. jest gesty. proponuje kupic ten olej w aso u mnie problem znikl po wymiane
  7. mialem kiedys taki przypadek spaliły sie tranzystory w tym module a o ile sobie przypominam to vag nie pokazywal błędów
  8. czujnik stopu nie odpowiada za swiatla mijania
  9. sprawdz moduł swiatel cos z nim ne halo jest pod kolanami kierowcy
  10. na zamieszczonym zdjecu masz dobrze ustawione walki na lancuszku od gory masz miec 16 ogniw od znaku na walku wydechu i do znaku na ssacym a te znaki bedo sie mijac jesli napinacz jest luzny
  11. zakoduj go tak by ludzika nie bylo i zrob zworke pod fotelem od pasow:wink:
  12. jak moja poprzednia dobry model. Nie widziałem jej w ostrowi a często bywam POZDRO
  13. Karolchrz odpowiedział(a) na PUPPY temat w Elektryka i Oświetlenie
    masz padnieta cewke ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- zmien swiece bo czesta przyczyna padania cewek jest zbyt duza przerwa miedzy elektrodom swiecy. no a po zatym kup cewke
  14. Stary ja po prostu robie to co lubie:banan: ciesza mnie takie opinie wielkie dzieki:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.