Treść opublikowana przez Karolchrz
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Widze niezły kwas. Nie wybielam się rodzina ale tak się składa ze jestem ojcem czekając na to 11 lat i jest to teraz najlepsze co mnie spotkało a nie kawałek blachy. Tym którzy maja daleko zawsze proponuje znalezienie bliższego warsztatu. Tak wypaliłem się po tych 5 latach zapierd...od poniedziałku do poniedziałku. Długi grafik jakoś mnie nie cieszy wiec chętnie się nim podzielę Pozdrawiam.
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Są i złe.
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Panie Biały przyznaje się ze powiedziałem żebyś oddał go na złom bo słysząc przez telefon ze chcesz wymienić łożyska a w (między czasie ) naprawić wszystko tego samego dnia przepraszam za wyrażenie ale trafia mnie hu... Wyjaśnij mi proszę co to jest między czas? Dziura w czaso przestrzeni czy co za h... Jeżeli jeździ się i kolekcjonuje usterki to proszę przesiądź się do metra wtedy uniknę zawracania mi d*py telefonami bo mam naprawdę dość. Pracuje od 8 do 16 i daje z siebie 150% i chce wolny czas spędzić z rodzina a nie przy uzbieranych usterkach i poroni za czasem.Dla sprostowania powiedziałem żebyś dzwonił gdzie indziej bo naprawa tego u mnie będzie mało opłacalna dla portfela. Nie powiedziałem ze to stary złom bo wbrew twojej wiedzy mam sentyment do starych aut i umiem z nimi "rozmawiać" Dziękuje za wyrażenie swojej opinj i proszę nie zbieraj nowych usterek tylko naprawiaj na bierząco zaoszczedzajac i czas i pieniążki. Powodzenia. Ps zacząłem walkę z czasem bo mam syna i chce by i on miał ojca a nie jego chwale ze jest dobry dla samochodów a nie dla rodziny?
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Drogi sowiq widzę że bardzo dobrze znasz się na temacie demontaż pompy wody bez ściągania przodu w audi chętnie Cię posłucham bo zaoszczedzil bym sporo czasu przy takich 'wymianach' no że może Masz fiata Pande w q? cieszą mnie take opinje chodź wcale Cię niekojarze i zapewne byłeś u mnie w burdelu razem z panem Wojtkem 1990. Gratuluję pomysłowości i życzę dobrego serwisu fiacika? Szkoda że robi się tu takie fryzjerstwo. Pa pa
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Może jem za dużo masła albo mam początki sklerozy ale nie przypominam sobie żebym w ostatnim czasie naprawiał rozrząd oraz EGR w B7 w szczególności że od 7 do 19 września byłem na urlopie. Czy jesteś pewien że byłeś akurat u "Pana Karola"? Może w końcu powinieneś trafić do Karola i się przekonać jakim jest mechanikiem. A czy jesteś w stanie powiedzieć gdzie byłeś w tym warsztacie?
-
Czy przyczyną może byc czujnik wału ?
sprawdz czujnik walka rozrzadu bo gdyby czujnik walu siadl to mial bys problem z odpaleniem.
-
Problem ze zmianą biegów
zacznij od wymiany oleju w skrzyni jest stary i przy niskich tem. jest gesty. proponuje kupic ten olej w aso u mnie problem znikl po wymiane
-
Tylne światła - same się włączają
mialem kiedys taki przypadek spaliły sie tranzystory w tym module a o ile sobie przypominam to vag nie pokazywal błędów
-
Tylne światła - same się włączają
czujnik stopu nie odpowiada za swiatla mijania
-
Tylne światła - same się włączają
sprawdz moduł swiatel cos z nim ne halo jest pod kolanami kierowcy
-
czy rozrzad dobrze ustawiony?? 1.8T nastawnik faz
na zamieszczonym zdjecu masz dobrze ustawione walki na lancuszku od gory masz miec 16 ogniw od znaku na walku wydechu i do znaku na ssacym a te znaki bedo sie mijac jesli napinacz jest luzny
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
zakoduj go tak by ludzika nie bylo i zrob zworke pod fotelem od pasow:wink:
-
[B5 AVG]Zwyczajne A4 by Przemek0922 18-stki in orange, gwint
jak moja poprzednia dobry model. Nie widziałem jej w ostrowi a często bywam POZDRO
-
cewka
masz padnieta cewke ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- zmien swiece bo czesta przyczyna padania cewek jest zbyt duza przerwa miedzy elektrodom swiecy. no a po zatym kup cewke
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Stary ja po prostu robie to co lubie:banan: ciesza mnie takie opinie wielkie dzieki:wink:
-
a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym
czujnik masz z tylu glowicy przy scianie grodzowej zielony 4 pinowy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
posluchaj domina u mnie zakladal navi i wszystko wporzo a radjo wczesniej mialem takie jak ty
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
lemforder i wszystko w temacie, montują na pierwszy montaż
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
669950109 ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- zadzwon postaram sie pomuc, przez telefon bedzie mi latwiej:facepalm:
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
i co poradziles sobie jesli nie to dzwon pomoge
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
po obrocie walu musisz obrocic walem i wartosc musi byc taka jaka podalem ci wyzej czyli od 6 do 10mm ustaw ja sobie na 7 poniewaz pasek po przebiegu sie wyciaga
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
jezeli cos jest nie tak niczym sie nieprzejmuj napinacz chowa sie bardzo powoli i trzeba uzyc dosc sily zeby go cofnac rolka. uzywasz do tego klucza ampulowego 8-semka
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
kolego tloczek napinacza po napieciu paska musi wynosic od 6mm do 10 ja zawsze ustawiam na 7 i uzywam do tego wiertelka ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- rolke napinasz w lewo
-
Elektrocar - Mechanika pojazdowa,naprawa ogumienia
Zapraszam do skorzystania z moich usług, powołując się na klub dostaniesz atrakcyjny rabat.
-
Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Kolego z tego co piszesz pasuje mi na imo