Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karolchrz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karolchrz

  1. Dekory i dziwne wzory:shock3:
  2. sprawdz czujnik temperatury płynu chłodzącego cztero- pinowy (zielony) czujnik znajduję się na górze silnika. Miałem taki przypadek w aucie z takim silnikiem.
  3. To zależy czy ma czujnik poziomu oleju. Jeżeli nie to będzie pasowała , a jeśli ma to musisz jakoś ten czujnik zaślepić ( sylikon odpada).
  4. kolor super wyrzuć błotnik chociaż on do d*p.... niema jak 1.8 t i moc jest z tobą a jak mało to trzeba kręcić sterownik na rolkach. Pozdro:kox:
  5. Dokładnie tak. Ja w warsztacie po wylaniu starego płynu zalewam układ ropą i odpalam na parę sekund obracając kierownicą w prawą i lewą. Następnie spuszczam ropę, wydmuc**ję układ sprężarką, myję zbiorniczek paliwem i zalewam nowym olejem. Nie żałuj i kup olej w serwisie( koszt ok 60zł).
  6. zobacz czy korek w zbiorniczku nie puszcza będzie widać nalot na górze po odkręceniu korka następna rzecz to wszystkie podłączenia głowicy pompa wody i nagrzewnica.
  7. Za wentylator są odpowiedzialne dwa czujniki. Jeden znajduję za silnikiem w głowicy( 4 pinowy) widać go od góry, drugi to czujnik przy wejściu do chłodnicy( dolny przewód) czujnik 2 pinowy, ewentualnie wiązka tych czujników do sterownika. Podłączenie Vaga i wartości rzeczywiste powinny pokazywać rosnące wartości temperatury cieczy bez żadnych załamań. PS: Stawiam na czujniki a w szczególności ten w głowicy.
  8. Płyn powinno się wymieniać raz na cztery lata. Traci on właściwości smarujące i pompa dostaje po d*pie razem z maglownicą( opiłki aluminium z pompy). Wymiana płynu na nowy jest mniej kosztowna niż regeneracja magla i pompy.
  9. kupuj zestaw naprawczy parownika to po pierwsze jesli problem sie bedzie powtazal to wtryski hany i bedziesz jezdził długo. ps filtry to podstawa lpg
  10. Sprawdź pompę paliwa jeszcze raz. Jeżeli masz auto na gazie pompa paliwa siada, a w szczególności jeśli jeździmy na rezerwie. VAG nie pokaże błędu. A jak nie chce Ci odpalić to poproś kogoś żeby kręcił Ci rozrusznikiem a Ty w tym czasie zasilaj dolot zwykłym plakiem. Jeśli odpali na plaku to masz problem z ciśnieniem paliwa. Jeśli to nic nie da pokusiłbym się o sprawdzenie czujnika położenia wału(ale jak padnie czujnik to brakuje iskry na świecach). Powodzenia.
  11. Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.