Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wentylator dziala odrazu na zimnym silniku


triki

Rekomendowane odpowiedzi

wentylator ze strony kierowcy cały czas działa nawet na zimnym silniku co to może być. dodatkowo temperatura wody na desce rozdzielczej nie przekracza 70 stopni czasami spada a później wzrasta dlaczego co może być przyczyna takiego zachowania. dzięki z góry za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi się że jak by czujnik szlak trafił to po vagowaniu by błąd czujnika wyskoczył

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

więc prędzej termostat bym obstawiał bo miałem bardzo podobny problem ale tylko z temperaturą a nie wentylatorem i mi akurat sama wymiana płynu chłodniczego pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wentylator są odpowiedzialne dwa czujniki. Jeden znajduję za silnikiem w głowicy( 4 pinowy) widać go od góry, drugi to czujnik przy wejściu do chłodnicy( dolny przewód) czujnik 2 pinowy, ewentualnie wiązka tych czujników do sterownika. Podłączenie Vaga i wartości rzeczywiste powinny pokazywać rosnące wartości temperatury cieczy bez żadnych załamań. PS: Stawiam na czujniki a w szczególności ten w głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wymienili termostat temperatura teraz równo trzyma 90 ale wentylator na dal chodzi nawet na zimnym silniku wiec czujnik tez chyba jest walniety musze to sprawdzic jeszcze

---------- Post dopisany 22-01-2013 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 21:58 ----------

dziwnie zachowuje mi się wskazówka od temperatury podnosi się nagle opada a potem znowu podnosi się do 90 i równo później trzyma 90 dlaczego tak się dzieje ? na vag pokazuje mi błąd czujnika G2 czy to możne być to bo termostat na pewno jest ok wymieniony paręnaście dni temu do tego wszystkiego chodzi cały czas wentylator od strony kierowcy ????

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 19:00 ----------

Dobra już wszystko wiem problemem był czujnik temp. wymieniłem i jest teraz ok a wentylator od strony kierowcy ma chodzić cały czas tylko ten drugi załącza się co jakiś czas. Pozdro :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem ze przy przekręconym kluczyku chodzi mi wentylator cały czas i czego to może być przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Diablo12 napisał:

Witam, mam taki problem ze przy przekręconym kluczyku chodzi mi wentylator cały czas i czego to może być przyczyna.

zwora gdzies jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...