Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Śmieszne pieniądze... Koleś zrobił mi promocje bo w cenie manetek (260zł) dostałem komplet z taśmą :naughty: legalnego pochodzenia i paragon w ręku :wink: brałem u niego sufit i parę gratów z rs4-ki- może dla tego. Ma jeszcze tylną kanapę... też nad rozmyślam :wink:

Darlowo? Jak cos na pw daj znaka :cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Właśnie jestem po wymianie manetek na polift i muszę powiedzieć... :decayed: wszystko pięknie pasuje P&P :naughty:

Zostało mi jeszcze sprawdzenie tempomatu- bo mam zwykły, a menetki trochę bardziej wypasione- wymontowane z rs4 kombi... Działanie funkcji manetek potwierdzam, został mi do sprawdzenia tylko ten tempomat :naughty: Ale chyba będzie ok (?) :decayed:

Dożo zgrabniejsze od przedliftowych :banan:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

obudowy pasują elegancko widać na foto

Tempomat tez będzie działał bez problemu, ta nowa jest też pod zwykły tempomat:wink:. Na manetce od przełącznika świateł masz włacznik od asystenta utrzymania pasa, jeśli nie masz tego systemu to przycisk nie będzie działał

Opublikowano

Tempomat tez będzie działał bez problemu, ta nowa jest też pod zwykły tempomat:wink:. Na manetce od przełącznika świateł masz włacznik od asystenta utrzymania pasa, jeśli nie masz tego systemu to przycisk nie będzie działał

No skoro tak mówisz, to pewnie i tak będzie :decayed: Asystent pasa ruchu powoli zbiera się w kartonie :decayed:

Opublikowano

Proxiphu i ja mamy takie manetki, podchodzą nawet pod starą taśmę :wink:

można sobie te 2 guziki wyrezać lub (ja jeszcze nie miałem czasu) mieć lewą stronę w piano a prawą w macie :facepalm: - przekładając starą manetkę na miejsce nowej.

Opublikowano
A mi sie marzy PIANO :cheesy:

Jarek cos staneło rezanko :naughty:

Grześ, tu masz kpl. :wink:

Audi A4 8k listwy ozdobne piano (3679933001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:thumbdown: bida malowana walkiem

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Może wałkiem nie, ale piz*oletem na pewno :grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Tylko jest jeden szkopuł :decayed: brak przyciskow od KOMPA na prawej manetce

Grześ, da się to zrobić, tylko trochę czasu, umiejętności i dobry dremelek :wink: no i oczywiście prawa manetka poliftowa, coby było z czego przeszczep zrobić :naughty:

Opublikowano
A mi sie marzy PIANO :cheesy:

Jarek cos staneło rezanko :naughty:

Grześ, tu masz kpl. :wink:

Audi A4 8k listwy ozdobne piano (3679933001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:thumbdown: bida malowana walkiem

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Może wałkiem nie, ale piz*oletem na pewno :grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Tylko jest jeden szkopuł :decayed: brak przyciskow od KOMPA na prawej manetce

Grześ, da się to zrobić, tylko trochę czasu, umiejętności i dobry dremelek :wink: no i oczywiście prawa manetka poliftowa, coby było z czego przeszczep zrobić :naughty:

To nie ma takiej wersji manetek z przyciskami fisu? Ale szit..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Gdyby ktoś poliftowe manetki chciał wciskać to dodam tylko, że u mnie na taśmie 8K0 953 568 M śmigają :wink:

Opublikowano

Witam

mam nie pełnego Fisa o czym dowidedziałem sie po kupnie auta, kupiłem manetki o takim symbolu 8K0 953 502 BC bez taśmy.

Czy to wystarczy zeby podmienić w moim aucie i zakodować? przyznam się ze nie mam doświadczenia w tych sprawach, kabelka tez nie mam ;(

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Super temat , dzięki, właśnie zmieniłem manetkę ......:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

właśnie wymieniłem manetki i zaczołem kodować je i tak wszystko szło dobrze do momentu kodowania w Control Head 07. VCDS nie chce mi czytać sterownika wyskakuje bład "no response from controler". restart kompa i zapłonu nic nie pomagają. robie to chińczykiem wer 12.12. co ciekawe fis działa. prosze o pomoc.

Przechwytywanie.jpg

Opublikowano

concert

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.