Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4B6 Avant + Breyton Avalanche 18" + Gleba = Czarnulka na ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :) Nadszedl czas aby przedstawic wam moj nowy nabytek ktorm jest Audi A4B6 z 2003r :)

Silnik - 1.9 TDI PD (AVF) 130KM 310Nm + program w TURBODIESEL.PL

Skrzynia - Manualna 6cio biegowa

Zawieszenie - Gwint ;)

Wyposazenie - abs, esp, dwustrefowa klimatyzacja, 6 poduszek, tempomat, elektryczne szyby, lusterka, szyberdach, regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach, chrom pakiet, alufelgi 16" oe audi i sporo wiecej bajerow ;D

Kolor - LZ9W - EBONYSCHWARZ PERLEFFEKT


Tak z grubsza to chyba wszystko :) Zapraszam do komentowania :)

Zippyshare.com - 20121228785.jpg
Zippyshare.com - DSC09455.JPG
Zippyshare.com - DSC09456.JPG
Zippyshare.com - DSC09458.JPG
Zippyshare.com - DSC09459.JPG
Zippyshare.com - DSC09460.JPG
Zippyshare.com - DSC09461.JPG
Zippyshare.com - DSC09462.JPG
Zippyshare.com - DSC09463.JPG
Zippyshare.com - DSC09464.JPG
Zippyshare.com - DSC09466.JPG

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edytowane przez AdiK__

Opublikowano

Heh, z tą wygodą jest także mnie się wygodniej jeździ na Bilstein B6 niż na stockowym zawiasie ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Akurat poprzednim autkiem był golf mk3 na gwincie beton niemiłosierny a teraz to taaaaaka wygoda że aż się wysiadać nie chce :decayed:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 11:46 ----------

Nowe fotki :)

file.htmlfile.htmlfile.htmlfile.htmlfile.html

Opublikowano

skrzynia 6 tez bym taką chciał :D

jakieś mody planowane ?

możne jakieś inne dekory ? nie wiem jak Tobie ale mi drewienko nie pasuje jakoś do audi

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mody hmm jak się w końcu zdecyduję to zrobię "wirus" na jakieś 160KM :) co do reszty to będzie seria, cywil :) drewienko jak dla mnie pasuje i nic nie będę zmieniać :D dzięki za miłe słowa :)

---------- Post dopisany 08-04-2014 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 14:21 ----------

Od ostatniego czasu trochę się zmieniło ;) Audi dostało soft (jeszcze nie hamowane), gwint, ciemne szybki itp ;D

min_0b37c7f60c00bcf1426834f885f9e1.jpgmin_8e5e14128169aa756e3d4b00b1c13ca.jpgmin_d8435bbefd021adbd1811b5cc4a55.jpgmin_4537b03fe49740b9068d1845658f5.jpgmin_4b69eff13560cbd9651b4916f54.jpg

Opublikowano

Malo gleby do 18 cali i wzor felgi jakos nie podchodzi ale wazne ze tobie sie podoba :naughty:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżam kotleta ;) Tak Audi wygląda na chwilę obecną :)

Kocur.jpg
10444626_338253099706370_689182804283637
koza.jpg
11062264_342934492571564_119178428068541
11081616_342928209238859_2131373352_n.jp

Hejty czy propsy? ;)

Edytowane przez AdiK__

Opublikowano

Propsy :) o sline zewnetrzny az sie prosi. No i felgi jakos do mnie nie przemawiają ale to juz kwestia gustu.

Opublikowano
  • Autor

Z czasem na pewno będzie sline zewnętrzny ;) Felgi kupiłem po okazji i jakoś się do nich przyzwyczaiłem chociaż bym zmienił na coś "nowszego" :)

Opublikowano

Ogólnie z tego co slyszalem i sam obseruje, to ciężko dopasować coś do B6, no może poza oryginałami...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mi osobiście się podobają te koła jak znajdę coś sensownego to pewnie zmienię ;) Póki co mała sesja z ostatniego spotu Audi Klub Podlasie ;)

11054476_352727404925606_52213804904891611137510_896921450367799_413486916_o.jpg11144640_897141003679177_325310691_o.jpg 11150549_352678284930518_881321816541289 11081468_851980034864686_835720665664059
Oraz mały jubileusz :) Na dniach zabieram się za podświetlenie boczków oraz detaling nadwozia :)
11150255_351643328367347_611837512486902
No i pierwsze pozytywnie rozpatrzone zgłoszenie :D Czekam na więcej ;)
11113817_363547700505226_697777900262667
No i ostatni różowy element poszedł w... won :D i tu pytanie czy kleić halogeny folią na czarno czy zostawić tak jak jest? Lampy też idą w smoked już na dniach i ramka grilla też na czarno w chromie zostanie tylko znaczek OOOO :D
11180043_355391877992492_1896609650_n.jp
Ambient Light :D
Fotki słabej jakości, któregoś wieczoru cyknę lustrzanką ;)
11178627_357597831105230_1456538246_n.jp11198495_357597844438562_818869304_n.jpg
Wleciała Dokładka Cupra :D Mimo że jest nisko i to nawet bardzo przód mimo wszystko sterczy jakoś dziwnie... chyba trzeba odkładać na zderzak S :D
DSC054371.jpgDSC054381.jpgFront.jpg11109165_966604926684066_43397924094914111145195_358449711020042_905898592161335
Rozpoczęcie Sezonu VAG Podlasie 16-17.05.2015 ;-)
10857729_943534145713117_40052803843936011215801_10206823734537322_501832006022411251053_917327138327230_61858523788739611256515_917263901666887_1987991563_n.jp
Augustowski Car Show 13-14.06.2015r Mega wyjazd :D
1466248_1023732080992563_1934870804559911505308_820288731392110_564851676459178410426146_883826095013413_65516107887687711401403_904132612986619_830644548581904
11406927_820288794725437_39411749203810611412314_372088206322859_52217588918942111425124_883896478339708_82340176331391718630799300_d3e8424ac8_o.jpg11535686_989139931097232_441445077714511

Edytowane przez AdiK__

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.