Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kamera w lusterku pasażera


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie od jakiegoś czasu na moim aucie z dnia na dzień pojawia się coraz to więcej rys. Rysy te pochodzą od uszkodzeń kluczem wykonywanych przez sąsiada mam kamerę w oknie ale mieszkając na 4 piętrze nie ma możliwości skręcenia obrazu z widokiem na twarz sąsiada i klucz którym rysuje mi auto a więc zgłaszanie na policje powoduje umorzenie śledztwa.

Wpadłem na pomysł by zamontować kamerę w lusterku bocznym po stronie pasażera. Pytanie do was być może ktoś przerabiał temat czy w lusterko od strony kierowcy po wymontowaniu wnętrzności jestem w stanie włożyć kamerę o takich gabarytach

leupold-rcx-2-kit--2.jpg

leupold-rcx-2-kit--3.jpg

leupold-rcx-2-kit--4.jpg

Myślę o zakupie takiej kamery by włożyć w lusterko i zamiast szkiełka (lusterka) włożyć lustro weneckie.

Pytanie czy taki gabaryt jestem w stanie upchnąć w obudowę lusterka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz drugie lusterko i wszystko z niego wybebeszysz to może tak. powiedz czy nie łatwiej najpierw pogadac z sąsiadem albo nie stawiac auta koło niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z sąsiadem nie możliwa dzielnicowy również sobie nie radzi z nim jedyne rozwiązanie sprawa z powództwa cywilnego ale muszę mieć dowody w postaci nagrania.

A auto stoi na parkingu przed klatką a sąsiad auta na parkingu nie posiada więc przechodzi obok auta idąc do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiałeś mu nieżle podpaść.Pozatym złożyłbym skarge na dzielnicowego skoro nic nie moze zrobic.a ty masz jakies tam nagrania z bloku to dzielnicowy powinien zareagowac jest to jakis jednak dowod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może sie przyczajisz w samochodzie jak wiesz kiedy on wychodzi i masz go na goracym uczynku i wtedy tylko glina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeb*w nie brakuje, nie wierzę, że na takich gnojków nie ma bata, zbierz sąsiadów i wieczorem bez świadków z nim porozmawiajcie jak nie poskutkuje to także bez świadków ale już z użyciem rąk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardziej skomplikowana do zadrapań dochodzi nieregularnie co kilka tygodni więc ciężko wyczekać odpowiedni moment jedyne rozwiązanie założyć kamerę w lusterko i czekać.

Plucie na szybę 5 lat temu przez gnoja zwalczyłem sprawa była zgłoszona na policje i sprawę umorzono mała szkodliwość czynu od tego momentu plucie zaprzestał zaczął drapać.

Kilka fotek poniżej:

006.jpg007.jpg008.jpg009.jpg

010.jpg011.jpg012.jpg013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś z jaką zazdrością patrzy na twoje auto?tak naprawde to nie wiem co ci ta kamerka pomoze, bo jak cos nagra to bedzie jego reka i kluczyk ktorym drapie a nie twarz zazdrosnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty ale ja bym mu już dawno naje... a jak by nie poskutkowało to jeszcze raz wpie.... a okna w mieszkaniu to by nie maiał na drugi dzień ta kamera nic ci nie da bo jest za nisko nagra jego ręke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaparkuje auto drugą stroną czyli lusterkiem pasażera do chodnika to nie ma opcji by kamera twarzy nie ujęła gość jest wzrostu 160cm czyli niewiele wyższy niż dach auta uda się na 100% pytanie czy taka kamera jest w stanie zmieścić się do obudowy od lusterka bo inwestycja w kamerę to 1/3 wartości auta.

Ale już nie chodzi o samo zniszczenie auta tylko oto by gnoja złapać i ukarać bo takich jak ja jest kilku i nikt nie potrafi temu zaradzić kamera bezpośrednio zamontowana w okno odpada nie będzie widać twarzy ani styku elementu którym rysuje auto więc pozostaje lusterko lub inne miejsce.

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Naje.... nie rozwiązuje problemu skończy się tym że to on mnie odda do sądu a nie ja jego, właściwie to on czeka by mu na.... bo możliwe że mu się renta kończy.

Z kamerą to kwestia kąta obiektywu dlatego pytam czy ktoś ma jakieś doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jeździł na jednym lusterku kierowcy pasażera uzbroiłbym w kamerę i zamiast wkładu lustra włożyłbym szybę o efekcie lustra weneckiego by zakryło kamerę tak by nie wyróżniało się jakoś specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki wątek na forum, kolega Buldog071 montował cały monitoring na aucie :wink: Może coś niecoś Cię z jego wątku zainspiruje :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-kamerki-aucie-216458/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wątek z kamerami ale kamery które są tam na lusterku nie wchodzą w grę gdybym coś takiego zamontował to auto automatycznie przestanie być drapane a moim celem jest zmusić starego dziada do zadrapania i nagrać go by oddać sprawę do sądu tak jak to miało miejsce w tym przypadku:

Zobacz jak profesor rysuje auto sąsiada [WIDEO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...