Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaz klamki zewn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pilnie potrzebuje porady jak wyciagnac klamke zewn z drzwi kierowcy. Rama i podnosnik zdemontowane, ciegno odczepione a sama klamka nie chce wyjsc. Nie widze tam zadnej sruby.

Wysłane z mojego MT11i

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Schemat z elsy, cokolwiek...

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
Pilnie potrzebuje porady jak wyciagnac klamke zewn z drzwi kierowcy. Rama i podnosnik zdemontowane, ciegno odczepione a sama klamka nie chce wyjsc. Nie widze tam zadnej sruby.

Wysłane z mojego MT11i

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Schemat z elsy, cokolwiek...

Wysłane z mojego MT11i

Musisz przesunąć-przepchnąć czarny element(zabezpieczenie klamki)widoczne na zdjęciu w prawo-łatwo się nie poddaje.Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Na zdjęciu już jest w pozycji odbezpieczonej.:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pomijajac patent do dojscie czymkolwiek graniczy z cudem.. Mecze sie juz dobre 15 min

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Wiem wiem,sam też sobie ręce pokaleczyłem i kilka k.....a poleciało:decayed:

Spróbuj włożyć płaski śrubokręt pionowo w miejscu zaznaczonym i nim przekręć-trochę odepchniesz tym sposobem te zabezpieczenie.

Zdjęcia - Pokazywarka.pl też od tego zaczynałem i jakoś poszło-dlatego w tym miejscu jest taka podziargana. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Uff zabezpieczenie puscilo, klamka ma juz luz. Tylko jak ja teraz wyciagnac do wewn auta?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

W momencie kiedy zabezpieczenie puściło-ruszałem klamką od zewnątrz a nie przyjmowałem się wewnętrzną częścią klamki.

Próbowałem na "otwartej" klamce i zamkniętej-również nie było łatwo ale w końcu wyszła część zewnętrzna i po tym wytargałem część wewnętrzną:wink:

Wcześniej zdemontowałem wkładkę zamka z klamki ale to chyba bez znaczenia...

Musisz ją poruszać tak jak otwierasz auto-całą część zewnętrzną unosić do góry

Opublikowano
  • Autor

A pamietasz czy oprocz tego zabezpieczenia odkrrcales jakies srubki wokol klamki?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Nie odkręcałem żadnych śrubek oprócz tej mocującej wkładkę-znajduje się od"czoła"drzwi pod owalną zaślepką na torx-jakiś mały.

nie demontowałem nawet ramy szyby.

I powiem Ci,że to ona trzyma!!!!:decayed:Torx 20 i wyjmij wkładkę zamka

Opublikowano
  • Autor

Ja wlasnie wkladki nie mam a to dzieki zlodziejowi

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Ok,ale i tak została ci pewnie rameczka wokół niej?Zdjęcia - Pokazywarka.pl -to małe z dziurką na wkładkę.

I rozumiem,że demontujesz klamkę ażeby zamontować klamkę z tylnych lewych drzwi-bez wkładki-utrudnienie dla złodzieja.:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nakladke zarowno ta z otworem jak i glowna juz zdemontowalem - to nie jest skomplikowane. A klamke montuje bez otworu na zamek czyt. Z drzwi pasazera. Mam nadzieje ze bedzie pasowalo wszystko..nikt na forum tego mi nie potwierdzil

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Pasuje pasuje-z drzwi tylnych lewych za kierowcą na 100%

Sam mam taką założoną w drzwiach kierowcy.

Jest tylko jedno ale-klamka lewy tył i część wewnętrzna też musi być od klamki lewy tył.:wink:

Opublikowano
  • Autor
Pasuje pasuje-z drzwi tylnych lewych za kierowcą na 100%

Sam mam taką założoną w drzwiach kierowcy.

Jest tylko jedno ale-klamka lewy tył i część wewnętrzna też musi być od klamki lewy tył.:wink:

No to dokladnie taka kupilem na aukcji :) pocieszyles mnie bardzo ta wiadomoscia. Rozumiem ze nic dodatkowo oprocz podmiany samych klamek nie robiles? Pomijam wlozenie ciegna na swoje miejsce

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

W drzwiach nie-W aucie.......:decayed::wink:odcięte złącze diagnostyczne......:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc, bardzo mi ulatwiles sprawe. Jutro dokoncze dzialac w temacie.

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

:hi:Bardzo proszę:wink:

Opublikowano
  • Autor

Sukces ;)

a9evebeq.jpg

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

A nakładka u lakiernika?:wink:-mówiłem,ze pasuje....:naughty:

Opublikowano
  • Autor
A nakładka u lakiernika?:wink:-mówiłem,ze pasuje....:naughty:

nakładkę kupiłem w aso i tam pod kolor mi pomalowali. Już na gotowo :)

Gdyby nie ta historia ze skradzioną wkładką to w życiu bym tego nie robił ... ile k..rw sie narzucałem to tylko ja wiem

vdRfBl.jpg

Opublikowano

Wiem z własnego doświadczenia jakie to musiało być ciekawe przeżycie:wink:

Sam to przechodziłem-profilaktycznie zmieniłem klamkę-po co kusić los:decayed:

Ważne,że operacja się udała i masz zabezpieczone auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.