Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] S4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od esy

Opublikowano
Piękna S4. Zderzak przedni masz od eski czy zwykły?

A od czego S4 może mieć zderzak, S-Line? :decayed:

np od Tarpana:decayed:

Esa to Esa... do przezycia ze LPG.... nie kazdy musi o tym wiedziec:wink:

Opublikowano
  • Autor

galka90 Zgadzam sie z Tobą ale musze przyznać, że kiedyś tez byłem upprzedzony do gazu dopuki Nowakzg nie zagazował jeszcze pamiętnej TT`tki i sam widziałem, że na gazie wcale nie czuć różnicy i finansowo tez to fajnie wygląda, dlatego sie przemogłem i jestem mega zadowolony. Dźwięk V6 czy V8 naprawde sprawie że micha sie cieszy podczas jazdy. Ale wiadomo każdy woli co innego i nie neguje tego. Także proponuje temat LPG i ON zostawić z boku aby znowu nie wynikły z tego sprzeczki:wink:

Tak jak kolega wyżej, zderzak od eski, jak i cała reszta, nic nie zmieniałem i nie zmieniam, zostaje tak jak jest. Niedługo tylko ściemnię szyby i w najbliższym czasie to by było na tyle z "modów".

Wczoraj pojechałem do lubina po podpore wału, okazało sie że jest ok tylko zostały z mojej przełożone przeguby i narazie uporczliwe stukanie ucichło, jutro tylko dam na wymiane gumy od przegubu i podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

Opublikowano
....podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

podobno to nadzieja matką właścicieli eSek jest ;):grin:

Opublikowano
  • Autor

Hahaha no wiem, zdaje sobie z tego sprawę ale i tak ją kocham :decayed: Serce nie sługa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

trzy fotki z Rothenburga 2013

twoja eska, moja a8, i toporowa jetta ;)

rothenburg3.th.jpg rothenburg2.th.jpg rothenburg1.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ooo prosze ;D Dzieki za fotki!

Było super, szkoda, że to już ostatni rothenburg..

Opublikowano

siema, witam również w tym szczególnym gronie właścicieli których codziennie budzi dźwięk V8, które z resztą ostatnio dość szybko się rozrasta :naughty: temat gazu : imho połączenie frajdy z jazdy z przyzwoitą eksploatacją - co w tym złego ? to tyle... autko piękne !! szkoda, że nie sedan :grin:

....podobno to by było na tyle, mam bynajmniej taką nadzieje :)

podobno to nadzieja matką właścicieli eSek jest ;):grin:

oj to niestety prawda jest :decayed:

Michał, życzę jak najmniej awaryjnego użytkowania !

Opublikowano
  • Autor

A dziękuje bardzo! I wzajemnie :wink:

To fakt, zawsze rano gdy otwieram garaż, odrazu poprawia mi sie humor, a po odpaleniu jeszcze bardziej hehe

Ogólnie wolałem kombi ze względu na potrzebę wiekszej ilości miejsca w bagażniku, a przy okazji nie są takie tragiczne te kombiaki :decayed:

Opublikowano

oczywiście, że nie są ;) B6 w Avancie to do tej pory najpiękniejsze kombi z rodziny A4 :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.