Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaz tapicerki fotela


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sie do instalacji mat grzewczych czy ktos rozbieral fotele przednie trudna sprawa czy idzie wmiare lekko. Moze udalo by mi sie wsunac te maty bez potrzeby sciagania calego materialu dodam ze mam skore.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU kolego chyba nie wsuniesz?

nie jest to taki hop siup ja 6 h sie pierd. z jednym Pod materialem tak jak widzisz te przeciecia wyprofilowanie sa druty zalane w gabce i do tego na kolko z twarego drutu jak powyrywasz z gabki to h szczeli ladnie wyprof.2 pary szczypiec i ogien pelno tego jest w paru miejscach naprawde wkur.ROZEBRAC OK ZMONTOWAC ZEBY LADNIE NACIAGNAC I BYLO JAK W ORI TU JUZ TRUDNIEJ ale moze ktos Ci cos doradzi ma na to patent

Nie jaestem nerwowy i lubie podlubac ale to byla mordownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale udalo Ci sie jako tako ? Powiedz jeszcze czyli zeby sciagnac material to trzeba te druty odginac czy mozesz sciagnac caly material a potem druty wyginasz jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzysz na fotel i widzisz te wgiecia wciecia to tam wlasnie sa druty tapicera jest lapana od druta w gabce do druta w materiale i tam sa na druciane kolko lapane po3 na kazdym poszukam jakiej foty to zerkniesz o co comon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to rozbierałem odklejałem maty i przyklejałem do siebie fajna sprawa :decayed: a spinki jeszcze fajniejsze żeby zaczepić :decayed: powiem ci że siedzisko nawet spoko jest pozaczepiać ale plecki to już mordęka bo tam nie ma pianki tylko trzeba spinkami przyczepiać do takich jakby wypustków z korka przerąbane ale dasz sobie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche wlasnie sie orientowalem sie na ten temat. I nie wiem czy nie zaloze tylko na siedzisko. Ogladalem instrukcje gosc robil fotele w pasacie te przedzialki to drut i po koncach haczyk. Moze nie bedzie tak tragicznie. bardziej to wsumie boje sie o te plastiki pod fotelem zebym czego nie polamal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e wszystko fajnie wychodzi te boczne plastiki są mocowane na 3 kołki podwadzasz od spodu i wyciągasz kołek musisz się przyjrzeć dokładnie gdzie one są

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tych kolkow nie pogub hihihi a tu masz View image: DSC00411

View image: DSC00413 jak by sie przydalo

Jak sie dobrze przyjzysz to widac te druty wystajace z gabki i haczyki

Sprawa nie jest jakas niewiadomo jak trudna ale zrelaxowac przed to sie musisz jakims bro albo co bo przy naciaganiu ja k**wami rzucalem az sasiad przyszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looooo moj tez nieraz sie nasluchal XD bedem wojowac zaraz jak ogarne 4 szyby w elektryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko wiazke przerobilem totalny brak czasu i przedewszystkim miejsca mam grzany garaz ale ciasny strasznie. fotele grzane pozniej ale jesli nawet to zanim wloze pod skore to potestuje sobie pod pokrowcem bo do tych mat musze dobrac termistor nie orginalna mate mam a chce pod orginalne przelaczniki. Jak bede robil to zrobie fotostory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie za zlutowany kabelek 80 zl ? :facepalm:

A gdzie przyjemnosc z wlasnej roboty ze sobie sam zrobiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam juz rozpracowalem nieorginalna mate z orginalnym przelacznikiem dobralem termistor poleca 4,7 kohm 10tka jest troche za duza szybko wylacza mate. Ale w sumie lepiej dobrac cos po srodku np 6 ale takie sa na zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...