Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS się przegrzewa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hamerku rozumiem przecież nikt nie jest wróżbita ale nr może się,przyda.

Dominik jak coś będę dzwonił.

Dzisiaj z rana znowu lekką wkurwka- otwieram auto a tam komunikat- włóz oryginalną płytę cd. I uj ani włączyć ani wyłączyć sprzętu.

Najgorsze jest to ze chyba wyłączyłem je wczoraj na noc.

---------- Post dopisany at 06:41 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ----------

Tam będzie i elektronika i oprogramowanie do,poprawy najprawdopodobniej :thumbdown:

Opublikowano

a co masz teraz , siedzi polskie menu???

Opublikowano
  • Autor

Nie :thumbdown:.

Ale może poprzedni właściciel coś wgrywał i pierdoly.

Opublikowano
Nie :thumbdown:.

Ale może poprzedni właściciel coś wgrywał i pierdoly.

jak chcesz podeśle Ci na maila sofcik z polakko:decayed: weż zczytaj tylko co masz teraz za softa , wciśnij car i wersja softu:wink:

być może że za cały ten interes odpowiada skopany soft:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jk będę przy aucie to sprawdze.

Chociaż to pewnie będzie jedną składową podejrzewam. Może coś się skopało zaczęli kombinować i popieprzyli jeszcze bardziej.

:shock3:

Wieczorem będzie foto z wersja softu a Pan Dominik dostanie special Foto na szybko :wink:

Opublikowano

dawaj dawaj to wyśle odrazu softa , nagrasz se i odpalisz polaka:decayed:

Opublikowano
  • Autor

spolszczenie wgrane - jutro test na zimnym :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
spolszczenie wgrane - jutro test na zimnym :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

i jak:wink:

Opublikowano
  • Autor

A,wielki ...uj :thumbdown:

Wali pierw błąd se za zimno a później po ok 45minutach w trasie wyłączyła się z powodu przegrzania. I po ok 15 kinach dopiero ja uruchomilem znowu :thumbdown:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Chociaż chińszczyzna zniknęła

Opublikowano

no to pozostaje diagnostyka na stole:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Kminie czy by jej nie pogonić i do leda dozbierać :thumbdown: albo jakiejś młodszej sztuki.

Opublikowano
A,wielki ...uj :thumbdown:

Wali pierw błąd se za zimno a później po ok 45minutach w trasie wyłączyła się z powodu przegrzania. I po ok 15 kinach dopiero ja uruchomilem znowu :thumbdown:

..............

ja też tak miałem ...po zmianie napędu problem zniknął :wink:

Opublikowano
  • Autor

ee to pier..... niech kto inny się z nim buja :thumbdown:

Opublikowano

poszukaj napędu ....można dorwać w dobrych cenach.....wymiana jest śmiesznie prosta

Opublikowano
poszukaj napędu ....można dorwać w dobrych cenach.....wymiana jest śmiesznie prosta

Widać że sam tego nie robieś :whistling:

Opublikowano
poszukaj napędu ....można dorwać w dobrych cenach.....wymiana jest śmiesznie prosta

Widać że sam tego nie robieś :whistling:

siedziałem obok tego co wymieniał....z czoła mu nie kapało...widziałem ile się "napracował" :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.