żarówki h7 do soczewek polift xenon effect

m_ajor91

Witajcie koledzy. Chciałbym zakupić żarówki do mojej niuni cos na wygląd XENONA. Wiem że taka żarówka nie odzwierciedli XENONA w 100% ale może cos bliżej podejdzie ;) MOże ktoś takowe posiada ??? Co polecacie ?? Dzięki za odpowiedzi ;):wink:

szkoda kasy juz to przerabialem zero efektu a w nocy nic nie bedziesz widzial moze nightbrakery lub bluevision swieca lepiej ale i tak wszystko na zolto swieci :decayed:

nie kupuj tego, na deszczu jest podobnie jak Cool blue Hyper

Ja wypróbowałem na jednym samochodzie około 8 kompletów "xenon efektów" i najlepiej wychodziły żarówki z TESCO H7 "X-TRA" w cenie ok. 8-9zł za sztukę. Bańka mocno niebieska, ale o dziwo dużo światła dają i nie ma co się tym zniechęcać. Tutaj porównanie jak to świeci naprawdę:

ja mam x tream vision +100% światła więcej i szału nie ma. Koszt ok 120zł. Ale xenonów nie wkładam bo dowód zaraz poleci bo mamy takich dobrych krokodyli.

Ja polecam Osram NightBraker Plus czy jakoś tak. Miałem je w busie ale jak go sprzedawałem podmieniłem do teścia mercedesa. Mi trafiła się niunia z poliftami depo i xenonem. Efekt jest taki, że teściu się cieszy bo mu ładnie świeci a ja się wqr...m że mało co w nocy widzę :/ nie wiem czy te xenony takie czy to wina soczewek depo ?

Po lewej te z tesco? a po prawej jaka zarowka?