Treść opublikowana przez Maxx1979
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
a na lampach zespolonych masz oznaczenie RL przystosowane do jazdy dziennej co najwyżej d2s albo h7 ? to nielegalna przeróbka pomyśl nie rób choinki z auta, tylko światła z oznaczeniem RL są przystsowane do jazdy dziennej poczytaj Światła do jazdy dziennej
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Kupiłem i nie polecam płaskich maxgear po zimie rozpadły się zatrzaski mocujące i wycieraczki wypadały z ramion , bardzo dobrze wycierają ale firma zrobiła bardzo delikatny zatrzask blokujący pióro i pod wpływem lodu i sniegu całość odpadła.
-
żarówki h7 do soczewek polift xenon effect
Philips X-TREME VISION dobrze świecą
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
oryginalne lampy z mocowaniem d2s, żarniki i przetwornice oraz instalacja + system samopoziomowania + spryskiwacze = ~1/4 wartości auta takiej a4 z 1999 mowa oczywiście o nowych częściach żeby być zadowolonym z nowych swiateł i jeździć bezpiecznie
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
To nielegalna przeróbka bedziesz innych oslepiał tymi chińskim xeonami, oryginalna instalacja ma samopoziomowanie i sprykiwacze. W razie kolizji mogą pociągnąc cie do odpowiedzialności jak stwierdzą ze oślepiłeś innego uczesnika ruchu, nie można też malować lamp oraz montować diodowych listew z bazaru robiąc z nich światła do jazdy dziennej.
-
Jaki powinien być kolor czujnika temperatury płynu niebieski czy brązowy?
znaczy się że co producent to inny kolor i wykonanie podziekował
-
Pękniety przewód hamulcowy (przód)
jak naprawisz to jedź na vacupompe wymienią płyn i przy okazji odpowietrzą podcisnieniowo cały układ hamulcowy
-
Jaki powinien być kolor czujnika temperatury płynu niebieski czy brązowy?
Witam Kupiłem czujnik temperatury płynu brązowy oryginalnie jest niebieski, może to swiadczyć o tym że czujnik ma inne parametry (oporność) kolor ma znaczenie?
-
Amory do Eibach PRO KIT i inne pierdołki
A ktoś wie która firma robi odpowiednik Bilstein b16 ?
-
Głuche dudnienie na dołach
u mnie amortyzatory stukają ale w lato teraz zimą cisza "olej w nich zgęstniał" , jak się zrobi znów ciepło będe miał na dziurach stuki a amortyzatory są sprawne i raczej nie będe ich wymieniał.
-
co sądzicie o osłonie silnika z allegro
mam już 3 lata taką zamontowaną i silnik nie upaprany błotem , jedynie problem z wymianą oleju bo osłone trzeba zdemontować nie ma klapki\otworu na spust oleju
-
Jaki kolor felg????????
chcesz mieć kolorowe felgi bo taka moda ? zostaw takie jak są ewentualnie mozna zrobić na czarno nie bedzie widać brudu na kołach a i zaciski u siebie malowałem na całe na czarno polecam ten kolor nie widac po jakimś czasie spalonej farby na zaciskach. a propo fajne mody w silniku i to wystarczy nie ma co robić z auta choinki Pozdrawiam
-
Grzanie
Może być uszkodzona pompa jak w moim przypadku albo jak koledzy piszą termostat który jest cały czas otwarty przez co auto długo się nagrzewa, lepiej zacząć od wymiany termostatu ale tylko na oryginał z aso
-
Grzanie
nie chce cię martwić ale miałem podobny problem z ogrzewaniem Wirnik pompy jest oryginalnie plastikowy a zgrzany jest z metalową ośką, plastikowy wirnik odkleja się od ośki i kręci się wolniej niż ośka go napędzająca ale pompa nadal działał , ogrzewanie było kiepskie, nie było całkowitego obiegu płynu w układzie, temperatura silnika była przez cały czas 90stopni dopiero jak wirnik się rozpadł na kilka części to auto zaczęło się przegrzewać, a z taką na wpół uszkodzoną pompą wody jeździłem z rok.
-
Co to jest przy zawieszeniu? wózku?
Dzięki bardzo za odpowiedź
-
Co to jest przy zawieszeniu? wózku?
otwory montażowe używane do składania sanek i silnika razem na szybko w fabryce jak montują to korzystają z tego, tak ma być nic się tam nie wkręca, a kto wie po co w końcówce drążka kierowniczego jest ta śruba od góry , poprzeczna to klin ale ta od góry ?
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
wszystkie tarcze są ładne i błyszczące ? tzw. wciery - powodują szarpanie i nierównomierne hamowanie.
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
A czy jak dasz na luz i silnik jest rozsprzęglony z napędem podczas hamowania to też poszarpuje zrób próbe raz na biegu zahamuj a drugi raz na luzie tak z prędkości ok 45km/h i napisz czy jest jakaś różnica w tych drganiach
-
[B5 AHL] Falują obroty
a nie przymula przy przyspieszaniu i jeżdzi normalnie? w jakich granicach skaczą te obroty bo po silniku nie widać żeby drżał
-
[B5 AHL] Falują obroty
zobacz czy nie bierze lewego powietrza mogło się coś rozszczelnić albo pękł przewód podciśnieniowy
-
[B5 AHL] Litr oleju na 1000 + Pomoc w rozpoznaniu
Witam A nie napisałeś na jakim oleju jeździsz? U mnie było podobnie jak nalałem marnej jakości olej to zjadał ok 500ml -700ml na 1000km, zalałem Valvoline 10w40 i problem zniknął Pozdrawiam
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
Wymiary zewnętrzne ramki są takie same w Audi TT co w A4, montowali te same oryginalnie radia tylko środkowy otwór może się różnić dla poszczególnych modeli radioodtwarzaczy
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
a co sądzicie o takiej ramce z Carbon-u można ją kupić ale cena http://www.thettshop.com/osir.asp?cat=3077&product=701538 Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy wszystkie b5 mają pedał gazu niżej
oglądałem niedawno b5 dopiero co sprowadzoną która miała przykręconą blachowkrętami drewnianą deske do pedału gazu zgadnijcie po co ? zobaczcie jak Lamborghini Reventon ma gaz z hamulcem, Gaz nie jest wcale niżej przez co reakcja nogi w czasie przeniesienia jej na hamulec jest natychmiastowa
-
[ALL B5] Czy wszystkie b5 mają pedał gazu niżej
dzięki za odpowiedzi pedał gazu ma być niżej może to moje przyzwyczajenie z poprzednich aut którymi jeździłem