Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy te felgi 18" beda pasowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pytanie czy do a4 b6 sedan beda pasowac alufelgi 18" x 7.5 x ET 42 rozstaw srub 5x112 na oponach 225/40/18 lub 235/40/18?

czy podejda 18" x 8 x ET42 z opona 235/40/18 bez dystansow? zalezy mi zeby nie byly bardzo gleboko schowane.

kupuje rownoczesnie zawias z gwintem

Dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Opublikowano

ja jeździłem na 18 Et 45 8 cali opona 225/40 auto obniżone i śmigało normalnie

Opublikowano
  • Autor
ja jeździłem na 18 Et 45 8 cali opona 225/40 auto obniżone i śmigało normalnie

Czesc dzieki za odpowiedz to fajnie ze wszystko bedzie pasowalo myslalem dac na tyl 18 / 9 cali tylko akurat te alu sa dostepne 7.5 i 8 cali :) Pozdrawiam

Opublikowano

w lecie smigam na r18 235/40 8cali et 42 powiem tak nic napewno nie zaciera przod ladnie szeroko stoi ale do tylu et 42 za bardzo sie chowa moze kwestia gustu ale jak dla mnie za bardzo mysle nad dystansem mam zwykly zawias. znalazłem jakies foto troche zle ujecie i nie zbyt dokladnie widac ale bedziesz miał mniej wiecej jakies obraz tego co szukasz

26102012217.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ja mam fele 8 cala i et27 (lub et25 nie widać dobrze bo źle wybite) na kapciu 225/40/18 i podeszły bez dystansów:) trochę szeroko :)

0004sy.th.jpg

0019lf.th.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
w lecie smigam na r18 235/40 8cali et 42 powiem tak nic napewno nie zaciera przod ladnie szeroko stoi ale do tylu et 42 za bardzo sie chowa moze kwestia gustu ale jak dla mnie za bardzo mysle nad dystansem mam zwykly zawias. znalazłem jakies foto troche zle ujecie i nie zbyt dokladnie widac ale bedziesz miał mniej wiecej jakies obraz tego co szukasz

http://s13.postimage.org/53wdqsmhf/26102012217.jpg

Czesc, dzieki za photo jak to wszystko wyglada w praktyce :wink: wlasnie mi odpowiada tak jak u Ciebie jest na przodzie i tak samo szeroko z tylu, jeszcze felg i zawiechy nie kupilem to moze znajde et38 na tyl lub dam dystanse i bedzie ok.

Ja mam fele 8 cala i et27 (lub et25 nie widać dobrze bo źle wybite) na kapciu 225/40/18 i podeszły bez dystansów:) trochę szeroko :)

http://imageshack.us/a/img842/1608/0004sy.th.jpg

http://imageshack.us/a/img543/3418/0019lf.th.jpg

ladnie to wyglada tylko jak dla mnie troche za szeroko :wink:

Opublikowano
w lecie smigam na r18 235/40 8cali et 42 powiem tak nic napewno nie zaciera przod ladnie szeroko stoi ale do tylu et 42 za bardzo sie chowa moze kwestia gustu ale jak dla mnie za bardzo mysle nad dystansem mam zwykly zawias. znalazłem jakies foto troche zle ujecie i nie zbyt dokladnie widac ale bedziesz miał mniej wiecej jakies obraz tego co szukasz

http://s13.postimage.org/53wdqsmhf/26102012217.jpg

Czesc, dzieki za photo jak to wszystko wyglada w praktyce :wink: wlasnie mi odpowiada tak jak u Ciebie jest na przodzie i tak samo szeroko z tylu, jeszcze felg i zawiechy nie kupilem to moze znajde et38 na tyl lub dam dystanse i bedzie ok.

Ja mam fele 8 cala i et27 (lub et25 nie widać dobrze bo źle wybite) na kapciu 225/40/18 i podeszły bez dystansów:) trochę szeroko :)

http://imageshack.us/a/img842/1608/0004sy.th.jpg

http://imageshack.us/a/img543/3418/0019lf.th.jpg

ladnie to wyglada tylko jak dla mnie troche za szeroko :wink:

no ale nie na tyle żeby miśki dowód zabrały :-)

Opublikowano

et 25 z tyłu jest idealne, z przodu 30:wink:

Opublikowano
ja jeździłem na 18 Et 45 8 cali opona 225/40 auto obniżone i śmigało normalnie

w B6 czy B5?

kolega pyta o B6:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.