Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny Adulot do zabawy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w sprostowaniu w dziale na każdy temat napisałem wszystko jak bym nie wykazał skruchy i mysłał bym że wszystko ok to bym to olał i nic nie pisał

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

o właśnie kolega wrzucił juz przede mną

Opublikowano

Ja nie wiem po co ta cała dyskusja i prawienie morałów, nie wasz cyrk i nie wasze mały. Abdul się dogadał z gościem od subaru i koniec tematu. Poza tym abdul nie był z klubem na SCP tylko ze swoją ekipą, a to że tu pokazuje swoje audi nie robi z niego żadnego klubowicza. Więc dalsza dyskusja będzie odpowiednio wynagradzana.

Opublikowano
:oklasky:
Opublikowano
  • Autor
Ja nie wiem po co ta cała dyskusja i prawienie morałów, nie wasz cyrk i nie wasze mały. Abdul się dogadał z gościem od subaru i koniec tematu. Poza tym abdul nie był z klubem na SCP tylko ze swoją ekipą, a to że tu pokazuje swoje audi nie robi z niego żadnego klubowicza. Więc dalsza dyskusja będzie odpowiednio wynagradzana.

Dziękuje tez tak uważam :hi:

Opublikowano
Ja nie wiem po co ta cała dyskusja i prawienie morałów, nie wasz cyrk i nie wasze mały. Abdul się dogadał z gościem od subaru i koniec tematu. Poza tym abdul nie był z klubem na SCP tylko ze swoją ekipą, a to że tu pokazuje swoje audi nie robi z niego żadnego klubowicza. Więc dalsza dyskusja będzie odpowiednio wynagradzana.

a no moim zdaniem po to że nie na darmo w prawie są takie sformułowania jak napastnik i obrońca.. i rozumiem że puknął Cię autem w nogę to mogłeś go wyzwać jakby wyskoczył to wtedy byś poszedł w tany... moim zdaniem jest to bezpodstawne użycie przemocy... bo zapewne zanim Cię puknał to stał i czekał, a jeśli nie to wówczas my byśmy wyzywali go od ch... a Ciebie bronili.

ale dość tematu, dobre w tym wszystkim że zachowałeś się na trzeźwo dobrze i dogadaliście się w temacie. ogólnie masz też racje z pochopnym osądzaniem, ale trza było ręce trzymać przy tyłku :wink: mam nadzieję że wszystko skończy się pozytywnie. pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.