Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bns 5 wymiana na navigatie Parrot---opinie


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,obecnie mam BNS 5 a zwróciłem uwagę na tą nawigację.Może ktoś z was ma ją lub spotkał się z nią u kogoś,jak to chodzi warte tych pieniędzy mowa o androidzie za 850 euro.Wkleję kilka fotek,wypowiedzcie się proszę.

audi_a3_navigatie_autoradio_parrot_ultinon_54944_zoom.jpg

<br /><br />

setting_ultinon.jpg

<br /><br />

radio_ultinon.jpg

<br /><br />

parrot_ultinon.jpg

<br /><br />

ipod_ultinon.jpg

<br /><br />

bluetooth_ultinon.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 20:56 ----------

Jak w temacie,obecnie mam BNS 5 a zwróciłem uwagę na tą nawigację.Może ktoś z was ma ją lub spotkał się z nią u kogoś,jak to chodzi warte tych pieniędzy mowa o androidzie za 850 euro.Wkleję kilka fotek,wypowiedzcie się proszę.

http://s13.postimage.org/m56gw1e7n/audi_a3_navigatie_autoradio_parrot_ultinon_54944_zoom.jpg

<br /><br />

http://s8.postimage.org/l6l1wbx01/setting_ultinon.jpg

<br /><br />

http://s7.postimage.org/76upu6v6f/radio_ultinon.jpg

<br /><br />

http://s8.postimage.org/pslrif7wx/parrot_ultinon.jpg

<br /><br />

http://s2.postimage.org/mdmpsilit/ipod_ultinon.jpg

<br /><br />

http://s9.postimage.org/gqcwm482j/bluetooth_ultinon.jpg

<br /><br />

Czy to faktycznie końcowa nowość navi do modelu audi a4 b7,że nikt nie spotkał się z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tym modelem to się nie bawiłem ale miałem do czynienia z radiem na androidzie i jakoś szału nie robiło. Radio posiada kupę funkcji których nikt nigdy nie użyje. Owszem ma też potrzebne funkcje ale za te pieniądze to wolę sprawdzoną stacje multi np. pioneer lub jvc. Podstawowe funkcje są podobne a jakość o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tym modelem to się nie bawiłem ale miałem do czynienia z radiem na androidzie i jakoś szału nie robiło. Radio posiada kupę funkcji których nikt nigdy nie użyje. Owszem ma też potrzebne funkcje ale za te pieniądze to wolę sprawdzoną stacje multi np. pioneer lub jvc. Podstawowe funkcje są podobne a jakość o niebo lepsza.

Nie pojmuję twojej odpowiedzi, jeżeli ktoś z danym produktem nie miał do czynienia a porównuje inne to według mnie coś jest jest nie tak w twojej wypowiedzi.Co do androidu,jest wersja tego radia z i bez,ja podałem z,cena różni się kwotą 100 euro,choć nie mówione ze z androidem jak kolega napisał szału nie robi.A i jeszcze jedno,nie rozumiem takich twoich słów---radio posiada kupę funkcji których nikt nigdy nie użyje,możesz bardziej sprecyzować twoją wypowiedz.Ja bynajmniej używam każdej funkcji w moim radiu,choć przyznam że jednych częściej innych rzadziej.Z tego co widzę tu na forum podane radio prze zemnie nie jest znane na naszym polskim rynku,szkoda że nie mogę poznać opini na temat tego produktu,przyznam że bardzo mi się podoba--może się skuszę,zobaczymy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś coś więcej wiedział o tych stacjach to zauważył byś że są taki same. Ja korzystałem z dynavin dedykowanego do A4 B6/B7. i BMW

Jak miałeś kiedyś telefon z androidem i procesorem 600mhz to powinieneś się domyślić jak to chodzi. O płynności możesz zapomnieć. Filmy fakt odtwarzał prawie wszystkie kodeki ale z rozdzielczością powyżej VGA jest problem z płynnością.

Jedyna zaleta androida to duża dostępność nawigacji a i to ma pewne wady. Spróbuj odpalić auto mapę na tanim tablecie i zobaczysz jak to działa. A tu niestety parametry cpu i gpu są na tym samym poziomie.

Na koniec to żeby nie było że same wady to jest jedna zaleta a właściwie dwie dynavin współpracuje z multi kierownicą i fisem i obsługuje google maps co przy odpowiednim pakiecie danych i zasięgu 3g daje fajne możliwości.

Ciekawy jestem tylko czy zamierzasz na tym radiu zainstalować sobie kalkulator i angry birds żeby korzystać z wszystkich funkcji radia. Bo jak tak to zdecydowanie lepszą alternatywą jest app radio od pionnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś coś więcej wiedział o tych stacjach to zauważył byś że są taki same. Ja korzystałem z dynavin dedykowanego do A4 B6/B7. i BMW

Jak miałeś kiedyś telefon z androidem i procesorem 600mhz to powinieneś się domyślić jak to chodzi. O płynności możesz zapomnieć. Filmy fakt odtwarzał prawie wszystkie kodeki ale z rozdzielczością powyżej VGA jest problem z płynnością.

Jedyna zaleta androida to duża dostępność nawigacji a i to ma pewne wady. Spróbuj odpalić auto mapę na tanim tablecie i zobaczysz jak to działa. A tu niestety parametry cpu i gpu są na tym samym poziomie.

Na koniec to żeby nie było że same wady to jest jedna zaleta a właściwie dwie dynavin współpracuje z multi kierownicą i fisem i obsługuje google maps co przy odpowiednim pakiecie danych i zasięgu 3g daje fajne możliwości.

Ciekawy jestem tylko czy zamierzasz na tym radiu zainstalować sobie kalkulator i angry birds żeby korzystać z wszystkich funkcji radia. Bo jak tak to zdecydowanie lepszą alternatywą jest app radio od pionnera.

Dziękuję kolego szanowny za wypowiedz.Co do androidu to faktem jest że je wskazałem,ale nie upieram się przy tym by takowe zakupić,może być bez i chociaż 100 euro w kieszeni.Chodzi mi tylko o to by mieć większe pojęcie czy wydać 3000 tyś za radio i się nim cieszyć czy za każdym razem gdy wsiądę do auta mrużyć oczami by nie patrzeć na nie z niezadowoleniem.Dzisiaj przejże stronkę od pionnera,może coś mnie podkusi z tej stajni.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pioneera, to chyba nie ma dedykowanego do Audi A4 B6/B7, więc trzeba dokupić ramkę, a to już nie wygląda najlepiej. Szkoda, bo do VW i Seata są dedykowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pioneera, to chyba nie ma dedykowanego do Audi A4 B6/B7, więc trzeba dokupić ramkę, a to już nie wygląda najlepiej. Szkoda, bo do VW i Seata są dedykowane :)

Pioneer AVIC-D3 + CNDV-70D 2DIN----znalazłem to i tak wyglada w audi

avicd3_2m_jpg_thumb_150x100.jpg

avicd3_1m_jpg_thumb_150x100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz pamiętać że przy tym radiu fis nie wyświetla informacji z radia, a do kierownicy multimedialnej potrzeba specjalny adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...