Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podlaczenie suba + glosniki tyl do radia concert II B7 Avant


atamu

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam a4 avant bez modulu radia z wersja low modulu komfortu (z tylu korbki bez pakietu light, brak glosnikow tyl).

W samochodzie poprzedni wlasciciel zmienil radio na Concert II.

Chcialbym podlaczyc do radyjka glosniki na tyl + suba, oczywiscie po uprzednim zakupie takowych. No i tu sie pojawia kilka pytan:

- czy moge kupic np suba z systemu Bose?

- concert II ma wyjscie tylko na 2 glosniki jak to spiac z reszta ?

- czy potrzebuje modulu radia (Can) i czy to jest cyfrowy czy sjakis inny?

sorki za takie pytania ale zielen jestem totalna w temacie. Jak nie znajde jakiegos fotostory jak to zrobic albo kogos z lopata do wytlumaczenia to pewnie pojade dac zarobic fachowcom...

dzieki z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność, że nie masz głośników w tylnych drzwiach? Może masz bezpośrednio z radia wyprowadzone kabelki na głośniki tylne, tak jak w zwykłych instalacjach. Ja właśnie tak mam. Najpierw wymontuj radio i sprawdź kostki przyłączowe.

A tu są opisane instalacje dla oryginalnych radyjek w B6 ale to podobne do B7

Audi_A4_B6_Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnosc mam bo zagladalem w tylne maskownice i po przyswieceniu swiatlem glosnikow brak.Jezeli mialyby byc kabelki to tylko zmostkowane bo concert II nie ma wyjscia na tylne glosniki itd jednak nie sadze zeby ktos to tak skladal jako rozwiazanie fabryczne profi. Kostki juz sprawdzane przez lokalnego majstra :) po tym jak mu powiedzialem ze chce kupic sub a on mnie zapytal jak chce podlaczyc skoro tu nie ma nawet wyjscia na tylne glosniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tych kostek było?

Wynika z tego że ktoś zrobił szaber wzmacniacza i głośników z drzwi. Masz w miejscu zabudowy wzmacniacza wiązkę z wtyczkami?

subwoofer-19832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem zaraz po zakupie na pierwszy rzut oka nie bylo, ta wiazka raczej nie powinna byc nigdzie ukryta. Szaber to raczej nie byl po prostu ktos se w salonie Audi we Francji nie zamowil glosnikow i suba na tyl. Radio Concert II dolozyl poprzedni wlasciciel i podlaczyl przez jakas przejsciowke antene bo modulu Can jak pisalem wczesniej tez nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam cala instalacje ori kompletna - zwykly wzmacniacz z subem i glosnikami

Mam takze bose ale to do sedana i tam jest inny sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w A4 z Francji i Belgii nie ma suba i wzmacniacza to się spotkałem, ale żeby w drzwiach tylnych nie było głośników to dziwne. Kupuj komplet i po sprawie. Ciekawe czy są chociaż pociągnięte przewody do tylnych drzwi.

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Jak chcesz to mam cala instalacje ori kompletna - zwykly wzmacniacz z subem i glosnikami

Mam takze bose ale to do sedana i tam jest inny sub

To masz cały komplet do sedana, czy tylko wzmacniacz i suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/naglosnienie-bose-sedan-audi-a4-kompletna-wiazka-256322/

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Do avanta mam komplet naglosnienia standardowego z kompletna wiazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...