Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)


Ccartmanek

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko głowica nie pękła... bo w BRD i to utrapienie się zdarza :whistling:

a cóż to znowu za mitologia powstaje? gdzie i komu pękła? ilu osobom? bo jak jednej pękła (choć takiej nie spotkałem) i się robi z tego że silnik zły to ... bez komentarza.

kurcze troche styczności z BRD miałem... kilkadziesięciu właścicieli poznałem aut :) a przebiegi było od malutkich jak u mnie do pokaźnych 300+ i nigdy nic po za wtryskami Siemensa.

Ja miałem BRD, w którym głowica przed przekroczeniem przebiegu 150 tys km pękła 2 krotnie. Poza tym znam dwóch właścicieli tych jednostek, którym również padła głowica :whistling:

Za to 2,7 TDI BPP jest bez wad, tylko "po 130k km zaczyna się rozpierzać łańcuch rozrządu" (cytat z pewnego forum) - także kolego bądź czujny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś ewenement... Nigdy nawet o takim czymś jak pękanie głowicy w brd nie słyszałem i nie spotkałem się. Gadałem nawet ze znajomym z aso i mówił ze nie trafiło im się jeszcze takie cudo... Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś ewenement... Nigdy nawet o takim czymś jak pękanie głowicy w brd nie słyszałem i nie spotkałem się. Gadałem nawet ze znajomym z aso i mówił ze nie trafiło im się jeszcze takie cudo... Dziwne.

Rożne rodzyny się zdarzają, znajomemu pękła ale to nie znaczy że każdemu musi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...