Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mrugające xenony ???


darekmielcz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam mały problem z lampami: jedna od czasu do czasu gaśnie i zaraz sie zaświeca i ogólnie obydwie mrugają delikatnie na wolnych obrotach (luz). Wymontowałem lampy na stół lecz wszystko wygląda w porządku nic nie goni nie rusza się jednak na wolnych obrotach widać jak delikatnie drży! czy to jest powód? możne się ktoś spotkał z takim czymś? czy wystarczy palniki wymienić i nie będą mrygać :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to raczej przetwornice zaczynają ci padać, najprościej jest pozamieniać żarówki ale piszesz że ci się to robi na obu i tu jest problem,chyba że masz jakiś zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mrugały oba raz jeden raz drugi 99% żarniki do wymiany, przetwornica jak mi w jednym padła to zgasł całkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już wałkowany na forum, sam też coś tam pisałem bo miałem identyczny problem: też b6, obydwa xenony migały. Podmieniałem i żarniki i przetwornice, żarniki nowe i dalej to samo. To miganie miało związek z obrotami silnika - zawsze błyskały w czasie jazdy przy przyśpieszaniu. W czasie postoju, na wolnych i wyższych obrotach tego nie było. Napięcie z alternatora OK. Jak dla mnie problem nie rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już wałkowany na forum, sam też coś tam pisałem bo miałem identyczny problem: też b6, obydwa xenony migały. Podmieniałem i żarniki i przetwornice, żarniki nowe i dalej to samo. To miganie miało związek z obrotami silnika - zawsze błyskały w czasie jazdy przy przyśpieszaniu. W czasie postoju, na wolnych i wyższych obrotach tego nie było. Napięcie z alternatora OK. Jak dla mnie problem nie rozwiązany.

Kolega ma odwrotny problem, migają na wolnych obr.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze zrobię jak audiomaniak wymienię żarniki bóg sam wie kiedy były wymieniane o ile były. Napisze jak wymienię jaki rezultat pozdro

Raz pisze, że miga a raz że drży... Albo jedno albo drugie.

Jak drgania żarówek (też zdarza się w tych reflektorach) to daj se spokój z podmiankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gaśnie i się zaświeca to może być palnik, miałem taki problem u siebie -gasło na lewej lamipe zamieniłem żarnik to przeniosło się na prawą lampe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo podobny problem, tylko podczas jazdy gasna i zaswiecaja mi sie xenony, czytałem troche po necie i doszukalem sie informacji ze to przypadłosc audi oraz 2 mozliwosci, padajace zarniki, oraz padajacy sterownik xenonow ( czy cos takiego) sprawe olalem jak zgasna na amen to wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem philipsa 4300K z allegro za 149 zł szt i świecą OK :thumbup1:, i jednocześnie wymieniłem soczewki bo te co miałem już się nie nadawały do użytku

zastanawiam się czy osram były by lepsze? tylko cena w IC 249 zł szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem philipsa 4300K z allegro za 149 zł szt i świecą OK :thumbup1:, i jednocześnie wymieniłem soczewki bo te co miałem już się nie nadawały do użytku

zastanawiam się czy osram były by lepsze? tylko cena w IC 249 zł szt

Czy lepsze nie wiem, mam Philips-a świecą już 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zauważyłem ze nawet na wył silniku lampy mrugają czyli odpowiedz jest jedna Żarniki !! Czyli mówicie ze Philips ?? ja znalazłem na allegro podob no oryginal w pudelku za 95zł szt co myślicie ??

Jeżeli tak jest ... wymieniaj żarniki. Drgania pozostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...