Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz sa w fazie REN.. :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 171,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyk Ty to masz fantazję :polew: Sam byś poszedł spać :tongue4:

Opublikowano

haha :) ykk czuwa cala noc dzis

Opublikowano

rafalekx juz niedlugo.. :przebiegly:

Johnyjurek nie sadze.. :naughty:

Opublikowano

Ykk u Ciebie to raczej wszystko mozliwe :gwizdanie:

Opublikowano

haha :) ykk czuwa cala noc dzis

Nie tylko dziś :polew: On chyba jakieś prochy bierze, bo jak można 24/dobę siedzieć tylko na tym forum :polew:ykk przyznaj się i powiedz szczerze jaki czas masz naliczony na liczniku? Ile masz tam dni :naughty: chodzi mi o: "Czas zalogowania w sumie:" :tongue4: No przyznaj się i powiedz szczerze :wink4: Ja mam tylko: Czas zalogowania w sumie: 31 dni, 4 godz. 18 min. :kox:

Opublikowano

rafalekx ?

:decayed:

Opublikowano

haha :) ykk czuwa cala noc dzis

Nie tylko dziś :polew: On chyba jakieś prochy bierze, bo jak można 24/dobę siedzieć tylko na tym forum :polew:ykk przyznaj się i powiedz szczerze jaki czas masz naliczony na liczniku? Ile masz tam dni :naughty: chodzi mi o: "Czas zalogowania w sumie:" :tongue4: No przyznaj się i powiedz szczerze :wink4: Ja mam tylko: Czas zalogowania w sumie: 31 dni, 4 godz. 18 min. :kox:

Pewnie jakis dobry KOKS :naughty:

Opublikowano

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Opublikowano

No mów ile :kox::evil:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:43 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na jakiego spota? Ogólnopolskiego? Wybieram się jakoś ale może na wiosnę lub zimowy :gwizdanie: Jeszcze nie wiem... :decayed:

Opublikowano

No mów ile :kox::evil:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:43 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na jakiego spota? Ogólnopolskiego? Wybieram się jakoś ale może na wiosnę lub zimowy :gwizdanie: Jeszcze nie wiem... :decayed:

ykk 144d 17g 52m

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:45 _________________________________________________

Ty lepiej kiedys wpadnij na spota.. :polew:

Na dzien dzisiejszy jest to nie mozliwe :naughty:

Opublikowano

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:46 _________________________________________________Johnyjurek od ponad roku (26 kwietnia 2007) nie jest to mozliwe.. :tongue4:

Opublikowano

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:

Już jadę :polew::tongue4: Jutro mam spota u siebie w rodzinnym miasteczku :tongue4:

ykk 144d 17g 52m

Właśnie też już to znalazłem :polew:ykk dobry jesteś :polew:

Opublikowano

rafalekx statystyka klamie.. Ja prawie nie siedze na forum.. :decayed:

Opublikowano

rafalekx spot w Tarnowie.. :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:46 _________________________________________________Johnyjurek od ponad roku (26 kwietnia 2007) nie jest to mozliwe.. :tongue4:

A no widzisz takie zycie :naughty:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:49 _________________________________________________

rafalekx statystyka klamie.. Ja prawie nie siedze na forum.. :decayed:

Haha :polew: :polew:. Tak tez myslimy :naughty:

Opublikowano

Je#any pół roku na forum spędził :polew: prawie... :gwizdanie: ykk powinieneś zostać zastępcą prezesa tego forum :polew:

Opublikowano

Ja wam mowie.. :przebiegly:

Opublikowano

Je#any pół roku na forum spędził :polew: prawie... :gwizdanie: ykk powinieneś zostać zastępcą prezesa tego forum :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Na forum jestem ponad 2 lata, wiec wychodzi ze na forum wchodze co 4 dni.. :gwizdanie:

Opublikowano

Na forum jestem ponad 2 lata, wiec wychodzi ze na forum wchodze co 4 dni.. :gwizdanie:

Bo ostanio zlapales lepsza zajawke i wchodzisz czesciej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.