Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?

Które do mojego paździocha ?

  1. 1. Które do mojego paździocha ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 i 3 to dla mnie BOMBA !! bierz 2 :)

Opublikowano

Caly czas chodzi o to ze ta fela w 17 wyglada lipnie.. :)

Gdyby chcial 18 to by bral MAMy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Caly czas chodzi o to ze ta fela w 17 wyglada lipnie.. :)

Gdyby chcial 18 to by bral MAMy :decayed:

Chciał nie chciał ..mamy 18 pewnie za rok ...na ten sezon planuje 17 :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 24, 2008, 06:11:19 _________________________________________________A może takie ???

http://moto.allegro.pl/item387289972_17_5x112x8j_audi_mercedes_skoda_vw_nowe_.html

W polerce wyglądały by fajnie :kox::naughty:

Opublikowano

Mi sie nie podoba.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi sie nie podoba.. :decayed:

Ale ty cycek jesteś :decayed::tongue4:

Opublikowano

:boobs:

To jest nas dwoch.. :polew:

Zeby nie bylo OT.. Powinienes wybrac jakies pelniejsze felgi.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zeby nie bylo OT.. Powinienes wybrac jakies pelniejsze felgi..

Czyli jakie ? :mysli::naughty:

MAM bedąwyglądac chyba za mało . :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie znajde takich felg w ET35 bo one tylko w A3 wychodziły no i na A4 wyglądają beznadziejnie :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 09:17:03 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=385417275&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

A te w polerke ??

dsc04136bh7.jpg

[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 09:25:40 _________________________________________________Nie chyba z pupy ta opcja :thumbdown:

Narazie jestem za opcją 3 :mysli:

Opublikowano

Już się wystarczająco napatrzyłem i ja również skłaniam się ku numerowi 3 :th: Są naprawdę :kox:

Opublikowano

Wzór porsche :no: do A4 troszkę nie pasują :)

Opublikowano
  • Autor

Już się wystarczająco napatrzyłem i ja również skłaniam się ku numerowi 3 :th: Są naprawdę :kox:

Ja chyba tez :th:

ja teraz jesli miałbym zmieniac na inna 17" to kupił bym MAM nuvo

http://moto.allegro.pl/item387595541_mam7_nuvo_8j_x_17_5_112_et35_black_poler_fv_.html

Za ostre do budy B5..a nawet jeśli to nie mam czarnych tylko chromowane dodatka wiec sie bedzie gryzło :mysli:

Wzór porsche :no: do A4 troszkę nie pasują :)

Dlaczego . Widziałem pare fotek A4 na takich felach i jak najbardziej pozytywnie :naughty:

Opublikowano

Jak nie przeszkadza Ci że nr 3 to repliki to je bierz, bo fajniejszych chyba nie znajdziesz :th: :kox:

Opublikowano

Ja bym brał s-line'y ode mnie :P:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym brał s-line'y ode mnie :P:decayed:

:tongue4:

Trza by było polerować na maxa :gwizdanie: a i wzór oklepany :decayed:

Opublikowano

Kolego,jak by cie interesowaly takie felgi 17ki jakie pokazal ykk ,to mam takie na sprzedaz. Orginalne ,audikoskie. Jak by cie interesowaly MAM18 z nowymi oponkami ( 17ki sobie odpusc ,bo masakrycznie lipnie wygladaja) ,orginalne,kupione w salonie Audi w Holandii,to mam na sprzedaz,bo zonka jezdzi teraz na MAMach 19' i 18ki sa na sprzedarz. ( Nie sluchaj kolesi,ze co drugie auto jezdzi na tych felgach i sie juz komus przejadly. Te felgi poprostu za***iście pasuja do Audi,zwlaszcza,jak masz ladna glebe :polew:)

Opublikowano

Maly OT te MAMy zarabiscie by pasowaly Nowakowi.. :kox:

raggaman

1. http://moto.allegro.pl/item389289780_felgi_audi_a_4_a_6_a_8_rozmiar_8_17_cali.html

2. http://moto.allegro.pl/item388236108_audi_oryginal_17c_5x100_a3_tt_golf4.html (boje sie ze to sa 5x100)

3. http://moto.allegro.pl/item388688976_felgi_17_audi_vw_mercedes_5x112_stan_b_dobr.html

I zrobic je podobnie jak u tego kolegi:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34453.0.html;highlight=polerka

:>[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 17:35 _________________________________________________Chociaz musze przyznac ze nie ma fajnych felg.. :thumbdown:

Opublikowano

pozycja nr2 jest git a ja znalazlem jeszcze cos takiego 17; : http://link.marktplaats.nl/169536299

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.