Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przeróbka z ori xenon na BI xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki z przetwornicami rozumiem wyjmę stare lampy i poszukam czyli jak nie mam oryginalnych uszczelek i śrubek to silikon i jakieś śrubki dopasuje ...

Przetwornice z ori xenonu pasują do b i tylko w ori xenonie miałes je pod lampą a teraz będziesz miał z tyłu lampy. Musisz podciąć trochę plasitk bo jesli masz przetwornice z garbem to nie wejdzie. Ja u siebie podcinałem i wszystko jest ok. Całą soczewkę przekladasz.

... cały komplet przełożyłeś tylko czy do śrubek jakieś tulejki dorabiałeś bo mi te soczewki nie wchodzą do końca i są dłuższe od b6

dokładnie te lampy kupiłem

AUDI A4 B6 BI XENON LIFT LEWY i PRAWY SUPER !!! (2960171168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i te soczewki

Soczewki XENON BIXENON D3S AUDI A4 B8 (2952879559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Napisz do kolegi Qwerty on ma specjalne adaptery do montażu

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Opublikowano

kolego Adrian jak nie masz jeszcze przetwornic to do bixa kupuj 4 pin bo 12 pin jest za gruba ,dodatkowo ciężko upchać żarnik i wycinać sporo plastiku żeby weszła

Opublikowano
  • Autor
kolego Adrian jak nie masz jeszcze przetwornic to do bixa kupuj 4 pin bo 12 pin jest za gruba ,dodatkowo ciężko upchać żarnik i wycinać sporo plastiku żeby weszła

Dzięki przetwornice mam i podobno powinny pasować od oryginał xenon bo taki mam i samo poziom ...

Kupiłem Bixsy i projektory od B8 i z nimi mam największy problem na czym polega dostosowanie ich do lamp B6

Opublikowano

Tak jak kolega Onkel pisał, napisz do Gwerty -on przerabia masowo lampy, wkładając do nich soczewki od b8, sam od niego kupiłem :wink:

Poza tym niepotrzebnie kupowałeś te bixy, byś wysłał do Gwerty swoje ksenony, a on za małą kaskę wsadził by tam bixeonony od b8 i środki pomalował w czarny mat. Lampy do Ciebie by wróciły, Podłączasz i masz ładny bixenon bez kombinowania.

Opublikowano
  • Autor

Pisałem z Gwerty i szukam jego tematu o przełożeniu projektorów z B6 na B8 i nie bardzo mi to idzie i pewnie będę musiał się u niego wyposażyć w adaptery ...

Opublikowano

Bez adapterow nic nie zrobisz. Takze i tak musisz je kupić.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Opublikowano
Tak jak kolega Onkel pisał, napisz do Gwerty -on przerabia masowo lampy, wkładając do nich soczewki od b8, sam od niego kupiłem :wink:

Poza tym niepotrzebnie kupowałeś te bixy, byś wysłał do Gwerty swoje ksenony, a on za małą kaskę wsadził by tam bixeonony od b8 i środki pomalował w czarny mat. Lampy do Ciebie by wróciły, Podłączasz i masz ładny bixenon bez kombinowania.

ja chciałem tak zrobić ale soczewka od b8 nie pasuje do zwykłego xenona bo jest większa i kupiłem bixy

Opublikowano

Gwerty wkłada soczewki z b8 zarówno do bixów, zwykłych ksenonów jak i zwykłych soczewek i wszystko się mieści - więc się da :wink:

Opublikowano
Gwerty wkłada soczewki z b8 zarówno do bixów, zwykłych ksenonów jak i zwykłych soczewek i wszystko się mieści - więc się da :wink:

soczewka w biksie ma większą średnicę niż xenon i zwykła soczewka ,ale nie będę się spierał ,wiem tylko że specjalnie kupowałem biksy żeby to przerobić

Opublikowano

Da się przerobić zwykły xenon na bixa ale samemu ciężko to ogarnąć i lepiej podesłać swoje lampy koledze Qwerty. Co innego założyć soczewke od B8 do lamp ori Bixenon z B6 bo za pomocą specjalnych adapterów wszystko pasuje i można to wymienić samemu.

Opublikowano
  • Autor

Ja też kupiłem oryginalne i liczyłem że pasuje wszystko P&P a tu się troszkę zdziwiłem i myślałem że złe zakupy dokonałem ... z Gwerty pogadałem i mi podpowiedział o adapterach i przypuszczam że się może udać jak już prawie wszystko mam ...

Opublikowano
Do xenonu i bixa jest taka sama przetwornica. w lampie xenonowej zamontowana jest pod lampą czyli jak masz ori xenon w aucie to szukaj pod lampą. W lampie wymieniasz cały mechanizm soczewki, nie samo szkło, ale w jaki sposób -nie mam pojęcia. Ja kupiłem bixy już z soczewkami od b8 :banan:

Kolego przymierzam się do zmiany na bixy u qwertego, napisz czy ta różnica na soczewkach z B8 jest mocno zauważalna. Mój ori xenon świeci bardzo mizernie w porównaniu z bixem a6 c6 brata a tam są chyba te same soczewki co w B8 - poprawcie jeśli się myle.

Opublikowano

Wcześniej miałem hidy w zwykłych soczewkach - więc świeciło słabo, biorąc pod uwagę, że to chińszczyzna w 11 letnich lampach. Teraz nadarzyła się okazja zmienić na ori bixy, bo miałem lekką kolizję nie z mojej winy. Jeszcze nie wiem jak świecą te bixy, bo auto nadal u mechanika, a ja rezam przetwornice AL do tych lamp. Z wypowiedzi kolegów z forum w tym i innych wątkach o bixach w b6 z soczewką od b8 wychodzi, że różnica jest kolosalna -ja nie mogę się doczekać :wink:

może ktoś inny się wypowie...

Opublikowano
  • Autor
Do xenonu i bixa jest taka sama przetwornica. w lampie xenonowej zamontowana jest pod lampą czyli jak masz ori xenon w aucie to szukaj pod lampą. W lampie wymieniasz cały mechanizm soczewki, nie samo szkło, ale w jaki sposób -nie mam pojęcia. Ja kupiłem bixy już z soczewkami od b8 :banan:

Kolego przymierzam się do zmiany na bixy u qwertego, napisz czy ta różnica na soczewkach z B8 jest mocno zauważalna. Mój ori xenon świeci bardzo mizernie w porównaniu z bixem a6 c6 brata a tam są chyba te same soczewki co w B8 - poprawcie jeśli się myle.

Siemasz007 tu jest wątek kolegi elmartinez i ma w nim zamieszczone fotki co do efektu i widać kolosalną różnice ...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-soczewki-odblysnikiem-bi-xenon-valeo-bi-xenon-al-audi-a4-b8-2010-a-182409/index6.html

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie wiem gdzie to pytanie umieścić, Mój poprzedni temat wyleciał do kosza. Poleci ktoś dobre przetwornice xenon, które są odporne na zamienniki palników? Hidy odpadają.

Opublikowano

Pod d4s przetwornice koito z toyoty/lexusa.

Opublikowano

Kolego, a koito d2s? I dlaczego toyota/lexus? Na tych przetwornicach były jeszcze mazdy, renault, hondy i cos jeszcze.

Opublikowano

a co za roznica?napisal przeciez ze koito.a jakie zarniki to juz zalezy od lamp.

Opublikowano

Wolałem się upewnić. Tak czy inaczej, bedzie mnie czekać przeróbka mocowań w lampach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.