Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stuki w tyle.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ahoj !

Pisze w imieniu kolegi. Ma na on suberB z 2003 roku, czyli zawias jak mniemamy jest taki sam jak w b6 ? Otoz, byl on juz na szarpakach, sam z ojcem rozbieral i sprawdzal zawieszenie i wszystko jest super, zadnych luzow ani nic. a na dziurach wybojach, cos tam sluszy jakies stuki, sam z nim dzis jechalem i cos tam lekko slychac. Drazni go to bardzo, a nie moze zlokalizowac zrodla problemu, wiec... co wy obstawiacie i co moge mu powiedziec by sprawdzil ? Bo gdzie nie pojedzie to kazdy mowi ze ok, a jak mechanik wsiadl to mu powiedzial ze no cos tam stuka.

Opublikowano
Ahoj !

Pisze w imieniu kolegi. Ma na on suberB z 2003 roku, czyli zawias jak mniemamy jest taki sam jak w b6 ? Otoz, byl on juz na szarpakach, sam z ojcem rozbieral i sprawdzal zawieszenie i wszystko jest super, zadnych luzow ani nic. a na dziurach wybojach, cos tam sluszy jakies stuki, sam z nim dzis jechalem i cos tam lekko slychac. Drazni go to bardzo, a nie moze zlokalizowac zrodla problemu, wiec... co wy obstawiacie i co moge mu powiedziec by sprawdzil ? Bo gdzie nie pojedzie to kazdy mowi ze ok, a jak mechanik wsiadl to mu powiedzial ze no cos tam stuka.

Przerabiałem to w ubiegłym tygodniu. Ja słyszę, mechanicy nie. Jeździli, szarpali, źródła stuków brak. A mi stuka...może w głowie? A poważnie, to poczekaj aż zacznie dobrze walić to łatwiej będzie zlokalizować stuki.

Opublikowano
  • Autor

U niego wlasnie mechanik wsiadl i slyszal :) Ja mu poradzilem by glosniej muzyke puscil... choc mowilem mu ze moze sobie wkreca ze to tak przeszkadza, sam przyznal ze jest wyczulony na punkcie zawiechy etc...

Sam nawet amory rozbieral etc, i nie ma sie tam co tluc, a na gorszej drodze cos tam slychac.

Opublikowano

U mnie podobny temat skończył się wymianą amortyzatorów z tyłu. Wszystkie elementy metalowo-gumowe sztywne, a pukało. Proforma wymienione łączniki, tuleje na stabilizatorze, gniazda amortyzatorów i bez zmian. Ewidentnie pukał amortyzator pod obciążeniem. U mnie było słychać delikatne stukanie nawet jak się mocno bujało auto na postoju. Po wyjęciu amortyzatora podczas bujania zero stuków. Usterka nie do zdiagnozowania na szarpakach itp.

Opublikowano

moze poduszki górne, na szarpakach tego nie zobaczy

Opublikowano

na sportowym zawiasie moga oldboje bic bo dobijaja do konca, tak samo przy obnizonym aucie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.