Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jesli byl juz taki temat to prosze o linka a chodzi mi o t zeby ktos mogl mi pokazac na zdjeciu gdzie, do ktorego przewodu z turbo podlaczyc wezyk z wkaznia doladowania byl temat jak zrobic to w silniku diesla ale wydaje mi sie ze u mnie jest inaczej no chyba ze sie myle to prosze mnie poprawic. pozdrawiam

Opublikowano

W 1.8T też już było pisane.

Między kolektor ssący a regulator ciśnienia paliwa najlepiej.

Opublikowano
  • Autor

spoko a moglby ktos zrobic zdjecie tego miejsca bo troche lewy jestem w te klocki i wszystko musze widziec zeby wiedziec co i jak

Opublikowano

Mówisz, że jesteś lewy w motoryzacji, ale to może jesteś gościem w informatyce? Więc umiesz klikać myszką. Szukać się nie chce.

Szukanie przecież nie boli:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_doladowanie_turbo-t23739.15.html

Opublikowano
  • Autor

dzieki bardzo za pomoc :decayed:

Opublikowano

lepiej nie podlaczac nic pod regulator. najbezpieczniej podepnij sie pod sterowanie DVa.

Opublikowano

lepiej nie podlaczac nic pod regulator. najbezpieczniej podepnij sie pod sterowanie DVa.

otóż to...Gregory już raz pisałem w odpowiedzi na twój post, żeby regulator zostawić w spokoju :tongue4:

Opublikowano

może mi ktoś powie gdzie podłączyć ten budzik w dieslu (dokładnie to 1.9tdi ajm) ?

Opublikowano

w jakis przewod powietrzny idacy od kolektora.

Opublikowano

lepiej nie podlaczac nic pod regulator. najbezpieczniej podepnij sie pod sterowanie DVa.

otóż to...Gregory już raz pisałem w odpowiedzi na twój post, żeby regulator zostawić w spokoju :tongue4:

Czy ja wiem czy to ma jakieś znaczenie.... :rolleyes: Ja mam podpięty pod wężyk z regulatora ori trójnikiem i wężykami (które są bardzo dobrej jakości) które dostałem do kompletu DEfi i wszystko jest ok już długi czas. Ważne aby to było szczelne połączenie. Spróbuje podpiąć pod wyjście na DV i zobacze czy wogóle będzie jakaś różnica.

Opublikowano

To nie chodzi o różnicę, która do we wskazaniach defi moze być nawet niezauważalna tylko o sterowanie regulatorem paliwa...tego juz nie będziesz w stanie spradzić :tongue4:

Opublikowano

To nie chodzi o różnicę, która do we wskazaniach defi moze być nawet niezauważalna tylko o sterowanie regulatorem paliwa...tego juz nie będziesz w stanie spradzić :tongue4:

A będe :wink4::tongue4:

Ja to musze wszystko na własnej skórze wypróbować :polew:

Wiem jak teraz auto jeździ i zobacze jak po zmianie podłączenia będzie jeździć. Jak tak samo to stwierdze, że nie ma żadnej różnicy.

Opublikowano
  • Autor

o fajnie ze temat sie rozkrecil napisz jak podlaczysz w inne miejsce i daj znac co i jak czy lepiej czy bez roznicy a tak wogole to pokazcie to drugie miejsce na zdjeciu jak ktos ma

Opublikowano

Nie ma żadnej różnicy u mnie przy seryjnej mocy, auto jeździ identycznie i wskazania są również identyczne bez względu na to gdzie podłącze Boosta.

Jeśli ktoś byłby bardzo dociekliwy to moge podłączyć przyrząd do pomiaru ciśnienia paliwa pod listwe i zrobić test jak będzie się ciśnienie zachowywać podczas jazdy na tym i na tamtym podłączeniu Boosta. Ale po co??

Opublikowano

Greg...to nie chodzi o to czy jeździ identycznie :decayed:

Opublikowano

Greg...to nie chodzi o to czy jeździ identycznie :decayed:

To o co chodzi? podziel się Pozio swoją wiedzą na ten temat na forum :cool1:

Opublikowano

Greg...to nie chodzi o to czy jeździ identycznie :decayed:

To o co chodzi? podziel się Pozio swoją wiedzą na ten temat na forum :cool1:

chodzi o to czy regulator będzie pracował identycznie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

w jakis przewod powietrzny idacy od kolektora.

a w żaden wężyk od podciśnienia się nie da?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Greg...to nie chodzi o to czy jeździ identycznie :decayed:

To o co chodzi? podziel się Pozio swoją wiedzą na ten temat na forum :cool1:

chodzi o to czy regulator będzie pracował identycznie :tongue4: :tongue4:

No więc niech będzie, dla komfortu psychicznego regulatora ciśnienia paliwa podłączmy Boosta pod strone DV :>

Opublikowano

No więc niech będzie, dla komfortu psychicznego regulatora ciśnienia paliwa podłączmy Boosta pod strone DV :>

:oklaski: :oklaski: dokładnie :good: i niech tak wszyscy zapamiętają :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.