Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujniki temperatury wewnetrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcialbym sie zapytac czy jest to normalne kiedy wchodze w kody serwisowe klimatronika i wybieram kanal 56 i 57 czyli czujniki temp deska podsufitka to wyswietla komunikat o wartosci zero tak jak by tych czujnikow nie bylo czy co zaznaczam ze blednych kodow nie ma klima dziala wszystko ok.

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 00:33 ----------

up help

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 21:14 ----------

up up up bede upowal do skutku

Opublikowano

Mam auto z tego samego roku i żadnego czujnika w podsufitce nie mam (a kiedyś go szukałem), to samo tyczy się tego drugiego - chociaż 100% pewności nie mam. Wszystko jest OK. Dopiero w nowszych autach te czujniki były montowane.

Opublikowano
  • Autor

to jak to dziala bez nich? na desce rozdzielczej jest jakis czujnik chyba nie w tej kratce na wylocie do szyby przedniej.

Opublikowano

W tej kratce przed samą szybą to jest czujnik nasłonecznienia

Opublikowano
  • Autor

Acha. To po kiego grzyba dali ta siateczke na panelu klimatronika i tam ma byc czujnik a go nie ma kiedys to rozbieralem kiedy wymienialem zaroweczki i bylo mnostwo kurzu tak jak by to zaciagalo do srodka. Czytalem ze tam wlasnie jest czujnik temp wnetrza wpisuje kod 56 czy 57 nie pamietam ale na jedym i drugim odp "0" to mnie zastanawia skoro panel jest przystosowany to czemu go tam nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.