Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 2.8 Q AQD] Problem z klimatyzacją i FISem - termometr


fedjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu borykam się z problemem klimatyzacji. przeczesałem tuzin tematów, i żaden nie jest podobny do mojego. Przechodząc do sedna sprawy. Zanika mi odczyt temperatury zewnętrzenej na FISie (jest jego brak prawie caly czas). skutek jest taki, że klimatronic nie wie jaka jest temperatura na zewnątrz i nie wie czy ma grzać czy chłodzić powietrze. Ustawia się poprostu losowo. Czasami jak mi temperaturę zewnętrzną FIS pokarze, to klima automatycznie w parę sekund ustawia się prawidłowo. Oczywiście czy się pokaże temperatura to już jest losowe zdarzenie. Po podpięciu do VAGa pokazuje mi błąd czujnika temp zewnętrznej, ale... najważniejsze ALE... on pracuje prawidłowo. na laptopie temperatura pokazywana jest prawidłowo. Czujnik razem z kablem wymieniłem na nowy i problem nie zniknął.

Skończyły mi się pomysły co może być nie tak:kwasny::kwasny:. Pomóżcie please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz ten błąd licznik,klima? , temperaturę sprawdzałeś w obu sterownikach?. Jak odepniesz czujnik to co pokazuje vag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatronik korzysta z 2 czujników, przed chłodnicą jest 1 a 2 w kanale powietrza pod filterem pyłków, w razie awarii bierze odczyt z tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...