Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fedjoy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fedjoy

  1. Witam, Od pewnego czasu borykam się z problemem klimatyzacji. przeczesałem tuzin tematów, i żaden nie jest podobny do mojego. Przechodząc do sedna sprawy. Zanika mi odczyt temperatury zewnętrzenej na FISie (jest jego brak prawie caly czas). skutek jest taki, że klimatronic nie wie jaka jest temperatura na zewnątrz i nie wie czy ma grzać czy chłodzić powietrze. Ustawia się poprostu losowo. Czasami jak mi temperaturę zewnętrzną FIS pokarze, to klima automatycznie w parę sekund ustawia się prawidłowo. Oczywiście czy się pokaże temperatura to już jest losowe zdarzenie. Po podpięciu do VAGa pokazuje mi błąd czujnika temp zewnętrznej, ale... najważniejsze ALE... on pracuje prawidłowo. na laptopie temperatura pokazywana jest prawidłowo. Czujnik razem z kablem wymieniłem na nowy i problem nie zniknął. Skończyły mi się pomysły co może być nie tak:kwasny:. Pomóżcie please
  2. Witam, Od pewnego czasu borykam się z problemem klimatyzacji. przeczesałem tuzin tematów, i żaden nie jest podobny do mojego. Przechodząc do sedna sprawy. Zanika mi odczyt temperatury zewnętrzenej na FISie (jest jego brak prawie caly czas). skutek jest taki, że klimatronic nie wie jaka jest temperatura na zewnątrz i nie wie czy ma grzać czy chłodzić powietrze. Ustawia się poprostu losowo. Czasami jak mi temperaturę zewnętrzną FIS pokarze, to klima automatycznie w parę sekund ustawia się prawidłowo. Oczywiście czy się pokaże temperatura to już jest losowe zdarzenie. Po podpięciu do VAGa pokazuje mi błąd czujnika temp zewnętrznej, ale... najważniejsze ALE... on pracuje prawidłowo. na laptopie temperatura pokazywana jest prawidłowo. Czujnik razem z kablem wymieniłem na nowy i problem nie zniknął. Skończyły mi się pomysły co może być nie tak:kwasny:. Pomóżcie please EDIT: Sorry nie ten dział - proszę o kasację - powieliłem w odpowiednim
  3. Witam wszystkich tych, którzy lubią mieć cztery kółka przed oczami :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.