Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porada w sprawie CAR AUDIO


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Postanowiłem coś zrobić w sprawie CA w aucie. Na pierwszy strzał poszło radio, z concerta 1 poszła zmiana na :

- JVC KD-LH911 - Car Audio,Pioneer,Alpine,Kenwood,Sony,JVC,Clarion,Blaupunkt,Forum car audio,

Na tył miałem chciałem wykorzystać coś co już miałem i leży nieużywane od jakiegoś czasu :

- Hertz DCX 165 - Car Audio Sklep - AudioSklep.pl

Pytania/Wątpliwości:

- Kupować Phonocara ? Aktualnie tył nie gra, w półce są głośniki seryjne więc narazie się wstrzymałem. Można położyć nowe kable ale nie wiem czy jest sens ?

- Kupować jakiś wzmacniacz na tył / przód ( o nim poniżej :P )?

- Do przodu coś wsadzać w aktualnym rozmiarze czy pchać się w 16 ?

W aucie nic nie jest wygłuszone, cel car audio - żeby coś tam sobie pinkoliło, bez żadnych fajerwerków - budżetowa rozbudowa :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budżetowa to skup się na przednich drzwiach, Wygłusz je i zmień głośniki na 16cm z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowy Bo głośniki współosiowe takie jak podałeś w linku nie są wstanie zapewnić odpowiedniej sceny dźwięku. Tył odpuść bo tylko wprowadza zamęt i złudzenie przestrzenności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budżetowa to skup się na przednich drzwiach, Wygłusz je i zmień głośniki na 16cm z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowy Bo głośniki współosiowe takie jak podałeś w linku nie są wstanie zapewnić odpowiedniej sceny dźwięku. Tył odpuść bo tylko wprowadza zamęt i złudzenie przestrzenności.

Ale takie głośniki już mam, leżą i się kurzą. Olać je totalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...