Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana nagrzewnicy manualnej


sbenios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chodzi o auto z profilu. Jako, że mam nagrzewnice bez klimy sterowaną manualnie, mam możliwość wymiany ją na taką, gdzie sterowanie odbywa się za pomocą klimatronika. Wiem, że do 97 czy 96 nagrzewnice się różniły i nie będą pasować do mojego auta. Ale czy później one wszystkie są takie same i nie ma różnicy czy diesel czy benzyna? Ewentualnie wie ktoś jaki numer powinny posiadać, żeby pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chodzi o auto z profilu. Jako, że mam nagrzewnice bez klimy sterowaną manualnie, mam możliwość wymiany ją na taką, gdzie sterowanie odbywa się za pomocą klimatronika. Wiem, że do 97 czy 96 nagrzewnice się różniły i nie będą pasować do mojego auta. Ale czy później one wszystkie są takie same i nie ma różnicy czy diesel czy benzyna? Ewentualnie wie ktoś jaki numer powinny posiadać, żeby pasowało?

według etki to są takie same czy disel czy benzyna ...zresztą popatrz sam

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nagrzewnica z silniczkami?? W b5 nagrzewnica jest zwykla chlodniczka z wyjsciem na dwa weze.

A jesli chodzi o silniczki klap to juz trzeba miec cala obudowe z parownikiem, czujnikami, silniczkami i klumatronikiem zeby to dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale jesli chcesz z silniczkami to u Ciebie trzebaby jescze wymienic cala obudowe parownika, wiekszosci czujnikow nie masz i pewnie paru innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...