Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 ANB wężyki podciśnienia


szczur_84

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy będę wymieniał wężyki podciśnienia po stronie turba tj. do filtra pow, do pompy sai, do zaworu n75 ogólnie wszystkie te cienkie po tej stronie i potrzebuje znać średnice wężyków jakie tam występują

jak ktoś to przerabiał to niech napiszę wszystkie średnicę jakie tam występują i swoje uwagi i spostrzeżenia na co uważać

z góry wielkie dzięki

---------- Post dopisany 30-01-2013 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 20:57 ----------

chyba temat do zamknięcia jakoś sobie poradze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shiftback

Średnica to około 10mm. Wewnetrzna średnica około 4mm. Do naciągnięcia pod wpływem ciepła. Mówię jak zrobiłem sam - mam nałożony wężyk akwariowy owinięty taśmą do temperatury +1000stC.

Tak sobie poradziłem za koszt około 20pln. - Szczelność!

To są od kolektora. Do N75 radzę ori.

Na n75 masz 4mm-5mm w środku a na zewnątrz (płaszcz) razem ze środkiem około 12mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz przewody gumowe od LPG i bedzie grało

pamietaj o opaskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shiftback

powiedz mu gdzie kupić, sam sie spotkałem z nawyższej pólki inteligencją sprzedawcy.... Jeb...ny mgr inż oby.... kładą się chłopaki na sklepach... i to jest racja... :facepalm:

pamiętaj: na wysokie temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy ale nie było tak żle tak naprawde potrzebowałem tylko wężyka od DV do zaworu pod kolektorem ssącym

a wracając do innego mojego postu o "spadkach mocy" okazało się że ten DV był zje....... zepsuty do tego rura gumowa idąca od przepływomierza do turba miała tak duże pęknięcie że nie wiem jakim cudem wcześniej tego nie widziałem

rura wymieniona DV podmieniony i audi śmiga póki co świetnie tylko czy poprzednie nie doładowywanie nie wpłyneło źle na turbo? czas pokaże na razie jest OK jak coś to jeszcze bede pisał to coś pomyślimy dzięki wielkie koledzy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...