Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio pod radio Concert


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miałem w planach założenie skrzyni basowej PEIYING PY-BB300X 500W (SKRZYNIA SUBWOOFER AKTYWNY PEIYING PY-BB300X 500W (2959727688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) ale podobno nie można podłączyć tego pod te radio więc chciałem podłączyć pod głośnik lecz w sklepie powiedzieli mi że jak podłączy on mi to pod głośnik to mogą mi wyskakiwać błędy komputerze pokładowym...

Pomóżcie bo nie wiem co robić?? czy to prawda jest z tymi błędami czy nie?? czy może kupić ramkę i zwykłe radio i wtedy podłączyć skrzynie pod Cinch'e?? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłanczam sie do tematu w jaki sposób mozna podlaczyc wzmacniacz do concerta II czytałem troche pytałem ponoc mozna przez taki konwenter Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-4 4x RCA (2970418234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy zda to egzamin? beda jakieś bledy? trzeba przez kabel kodowac jakos radjo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłanczam sie do tematu w jaki sposób mozna podlaczyc wzmacniacz do concerta II czytałem troche pytałem ponoc mozna przez taki konwenter Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-4 4x RCA (2970418234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy zda to egzamin? beda jakieś bledy? trzeba przez kabel kodowac jakos radjo?

czy zmienić radio i tyle ?? bo jak sie zmieni radio to chyba bledow nie bd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym zostac przy concercie raz mam Fis połaczony a dwa wyglad chodz to kwestia gustu. niech ktos sie wypowie czy taki konwenter zda egzamin. Odnoszac sie do linku skrzyni to w niej siedzi wzamk podobny jak obecnie jeszcze w mojej tubie mozna przez RCA lub sygnał glosnikowy dac na zaciski mam własnie sygnał z tylnych głosników na zaciski dane i tak 1,5roku błedów nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem w planach założenie skrzyni basowej PEIYING PY-BB300X 500W (SKRZYNIA SUBWOOFER AKTYWNY PEIYING PY-BB300X 500W (2959727688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) ale podobno nie można podłączyć tego pod te radio więc chciałem podłączyć pod głośnik lecz w sklepie powiedzieli mi że jak podłączy on mi to pod głośnik to mogą mi wyskakiwać błędy komputerze pokładowym...

Pomóżcie bo nie wiem co robić?? czy to prawda jest z tymi błędami czy nie?? czy może kupić ramkę i zwykłe radio i wtedy podłączyć skrzynie pod Cinch'e?? Pozdrawiam :)

przyłanczam sie do tematu w jaki sposób mozna podlaczyc wzmacniacz do concerta II czytałem troche pytałem ponoc mozna przez taki konwenter Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-4 4x RCA (2970418234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy zda to egzamin? beda jakieś bledy? trzeba przez kabel kodowac jakos radjo?
Wystarczy taki kabelek, można gotowy kupić na allegro albo samemu sobie zrobić.

zrs-iso-3.jpg

concertcd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem w planach założenie skrzyni basowej PEIYING PY-BB300X 500W (SKRZYNIA SUBWOOFER AKTYWNY PEIYING PY-BB300X 500W (2959727688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) ale podobno nie można podłączyć tego pod te radio więc chciałem podłączyć pod głośnik lecz w sklepie powiedzieli mi że jak podłączy on mi to pod głośnik to mogą mi wyskakiwać błędy komputerze pokładowym...

Pomóżcie bo nie wiem co robić?? czy to prawda jest z tymi błędami czy nie?? czy może kupić ramkę i zwykłe radio i wtedy podłączyć skrzynie pod Cinch'e?? Pozdrawiam :)

przyłanczam sie do tematu w jaki sposób mozna podlaczyc wzmacniacz do concerta II czytałem troche pytałem ponoc mozna przez taki konwenter Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-4 4x RCA (2970418234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy zda to egzamin? beda jakieś bledy? trzeba przez kabel kodowac jakos radjo?
Wystarczy taki kabelek, można gotowy kupić na allegro albo samemu sobie zrobić.

http://foto.glosniki.co/AUX2/zrs-iso-3.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/3546/concertcd.gif

a mozesz pedslac link z allegro z tym kabelkiem albo jak to sie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy radjo trzeba kodowac kablem w jakis inny sposób? jak z jakoscia sygnału kabelek a konwenter bo róznica w cenie spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy trzeba było kodować żeby działało wejście liniowe, a jakosć sygnału jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicz od ktorego kupowałem wzmaka radził mi taki konwenter wziac aby bylo wszystko jak nalezy ja zaryzykuje i zakupie podłacze przez konwenter ale czekam na cieplejsze dni aby kable połozyc.

bartek123415 napisz do mnie na PW jak podlaczysz to jak to sie sprawuje bo do montazu u mnie jeszcze troche czasu minie moze sie przekonam do tego kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie panikuj, nic Ci nie będzie wariować:) kup kabelek tylko nie z taką kostką, bo w koncercie II są tylko duże kostki ISO, ta mała była w starym chorusie na kasety:P z tego co widzę na alledrogo to nie ma nic takiego, kup byle jaką przejściówkę ISO z kostkami do radia i kable chinch i zrobimy to na spocie:D tylko gniazda chinch nie wtyki:P i przy okazji trzeba podłączyć pod radio załączanie wzmaka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, wydaje mi się że wprowadzasz kolegę w błąd :wink: W Concert II wyjście na wzmacniacz jest w złączu C1, i trzeba kupić przejściówkę jak na zdjęciu, które wyżej wkleił Tomek.

Po podłączeniu wzmacniacza pod wyjście liniowe żaden komputer nie będzie wariował, bo niby dlaczego? A Jakość sygnału jest dużo lepsza niż z konwertera, który podłącza się pod wyjście głośnikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, wydaje mi się że wprowadzasz kolegę w błąd :wink: W Concert II wyjście na wzmacniacz jest w złączu C1, i trzeba kupić przejściówkę jak na zdjęciu, które wyżej wkleił Tomek.

Po podłączeniu wzmacniacza pod wyjście liniowe żaden komputer nie będzie wariował, bo niby dlaczego? A Jakość sygnału jest dużo lepsza niż z konwertera, który podłącza się pod wyjście głośnikowe.

Dokładnie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zrobilem foto taki kabelek bedzie pasował pod c1 pozostaje tylko jak ktos ma kable pod c2 i c3 je wpiac. bo w c1,c2,c3 wchodzi jedna duza kostka

31012013617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam głowy, ale ostatnio wyjmowałem concerta z TT i wydaje mi się że były 3 takie same kostki, ale może zmyliło mnie te 3 małe teraz są razem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko nie zwiazane z tematem w lewym dolnym rogu zółte gniazdo do czego to jest myslałem ze do fisu ale po wypieciu na fisie pokazalo stacje jakas dodatkowa antena czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak gosciu podpial mi tube pod orginalne radyjko :)) tylko ze skrzynia JBL i wzmak magnata:D jest mozliosc podlaczenia pod orginalne bez problemu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...