Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Probem z centralnym - zamyka tylko od srodka- Problem rozwiazany :]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegow, po krotce opisze moje problem - dzisiaj rano chcac otworzyc samochod wkladam kluczyk ( centralny fabryczny bez pilota ) - zero reakcji -cisza od strony pasazaera z wielkim trudem udalo sie otworzyc chyba tam jest mechaniczne sterowanie, swoja droga dziwne ze od strony pasazera a nie od kierowcy ale nie wazne. Przycisk w drzwiach od centralnego zamyka wszystkie drzwi ( slychac pompke ) ale nie otwiera zadnych :/ dodam ze w zeszlym tygodniu ( podczas duzych mrozow ) zamek zaczal swirowac tzn podczas jazdy zamykal i naprzemiennie otwieral wszystkie drzwi wlaczajac oczywiscie przy tym cale oswietlenie ale ten problem sam ustapil wiec sprawe olalem az do dzisiaj :/ Mial ktos podobny problem? Gdzie znajduje sie pompka ? Audi A4 1.9TDi 97r Avant

Pozdrawiam

Opublikowano

pompka jest w bagaju po prawej stronie, obejrzyj elektronikę pompki

Opublikowano

odepnij aku na minute i podłącz, czasami elektornika wymaga zwykłego resetu.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za sugestie, w sobotę sprawdzę bo jutro nie mam kiedy a akumulator odłączyłem z przymusu bo pompka całkiem zwariowała- dzisiaj po pracy idę na parking i ku mojemu ZASKOCZENIU szyby były całkiem otwarte i drzwi oczywiście też :| całe szczęście że nic nie zginęło i deszcz nie padał, jednym słowem Masakra...

Opublikowano

Zobacz kable idące od drzwi kierowcy pod harmonijką czy nie są połamane.

Opublikowano
  • Autor

A na szczegolnie zwrocic uwage przy pompce?

Opublikowano
  • Autor

kolego Hatek odlaczenie akumulatora pomoglo i wszystko zaczelo normalnie dzialac az do nastepnego dnia, wiec chyba trzeba koniecznie zajrzec do pompki, teraz to juz bede musial przez bagaznik wchodzic bo juz nic nie dziala :/

Opublikowano

U mnie problem był podobny. Wszystkie rygle mogłem zamknąć kluczykiem(centralny był bez pilota), ale otworzyć już tylko te w które wkładałem klucz. Co prawda obyło się bez samoczynnego "świrowania" centralki. Najpierw problem robiła pompka(zimne luty), działało ok. 1,5m-ca. Później siłownik w drzwiach odmówił współpracy(elektryk wspominał coś o wysyłaniu sygnału do pompki tylko w jedną stronę).

Najlepsze rozwiązanie jakie mi zaproponowano to wstawienie centralki na pilot, teraz to ona steruje pompką i wysyła żądania otwarcia/zamknięcia zamków. Dzięki temu np. zamarznięte zamki, zachlapane klapy tylne czy zamknięty wlew paliwa nie jest problemem.

Centralka to koszt od 60zł, wstawienie ok. 100zł.

Opublikowano
  • Autor

Koledzy proszę o ocenę płytki, właśnie rozebrałem i na moje oko nic szczególnego tam nie ma, wirnik jest w całości sprawny

<a href="http://speedy.sh/m3H8k/P1040433.JPG">Download at SpeedyShare</a>

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 11:01 ----------

Ok, problem rozwiazany - po wyciagnieciu plytki okazalo sie ze jest troche wilgosci na stykach oraz na samej plytce ( na tej bialej pokrywie bylo troche wilgotno ) - kilka godzin na kaloryferze rozwiazalo problem. Dzieki Wszytkim za sugestie. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.