Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modelarstwo- A4 B6 Kevina Kruga - replika


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jako ze lubie troche podłubac przy modelach postanowilem zrobic replike Audi A4 Kevina Kruga:

6118231769_0d224cb689_b.jpg

Jako baza posłużył mi model w skali 1:24 firmy Welly:

50cabd2c81b50bc7.jpg

Oto co wykonałem

-zmyłem calkowicie srebrny lakier

-wygładziłem przedni zderzak jak w wersji US

-tylna klapa przerobiona na US

-nowy lakier z palety Audi LZ5W tak jak w oryginalnej Audi

-felgi 19" z BMW X5 też Welly

-dorobiony szyberdach

-przerobione lampy przednie

-nowe opony

-obniżone zawieszenie

-dokładki w kolorze

-tablica tylnia US

Co jeszcze trzeba zrobic:

-obrysówki w przednich lampach

-kierunki w blotnikach

-szyba do szyberdachu przyciemniona

-dokonczyc uszczelki drzwi i okien

-zrobic srebrne dekory we wnetrzu

-zamontowac lusterka zewnetrzne

I jakies fotki efektu( jest to mój pierwszy model w skali 1:24 który przerobiłem kompleksowo)

C360_2013_02_01_18_22_59.jpg

C360_2013_02_01_18_21_29.jpg

C360_2013_02_01_18_21_08.jpg

C360_2013_02_01_18_21_58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne hobby, kurcze muszę spytać! Jak przerobiłeś te elementy lampy, klapa? w sklepie nie kupisz przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary! szacun za cierpliwość i dokładność, chętnie bym zobaczył kilka fot. z postępu prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu kurde nie wiedziałem że się takimi rzeczami zajmujesz.:thumbup1: Dwóch moich kumpli dostało miniatury swoich aut nawet właśnie z nr rej takim samym. Zajmuje się tym ktoś na zamówienie czy tylko tak o nieliczni robią takie rzeczy bo sprawiłbym sobie miniaturę swojego avanta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk sam chcialem sobie zrobic mniature mojego ale nie ma modelu B6 avant w skali wiekszej jak 1:87....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ci wyszło...szkoda że zdjęcia troche nie bardzo..najlepiej by wyglądało z skali 1:18 ale wiem że są bardzo trudno dostepne.a z firm które robia je dobrej jakości to b6 wogule nie wychodziły.były tylko b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie skonczony w 100% to porobie lepsze zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ci wyszło...szkoda że zdjęcia troche nie bardzo..najlepiej by wyglądało z skali 1:18 ale wiem że są bardzo trudno dostepne.a z firm które robia je dobrej jakości to b6 wogule nie wychodziły.były tylko b7

Tutaj znalazlem jedna,ciekawe za ile pojdzie? 1:18 Audi A4 B6 Limosine Tuning mit Q7 20 Zoll Felgen, seltenes China Modell RAR | eBay i jeszcze jedna tylko cena juz troche duza Paudi 2104TMW Audi A4 DTM S-Line A 4 weiss 1:18 RAR kein Tuning | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne hobby, kurcze muszę spytać! Jak przerobiłeś te elementy lampy, klapa? w sklepie nie kupisz przecież.
Szpachla a potem papier i modelowanie:D

Jak przerabiałeś pozostałe elementy tzn. koła i obniżenie ? Same koła można kupić czy od razu trzeba całe X5 ? :decayed:

Ciekawe hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie ktorze robia odlewy koł np bbs rs itd. Ja akurat kupilem x5 w tej samej skali i dorobilem oponki i juz. X5 tez dlubne kiedys i bezie stalo na polce;p a obnizenie poprostu dalem oski wyzej i juz jest obnizone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ci wyszło...szkoda że zdjęcia troche nie bardzo..najlepiej by wyglądało z skali 1:18 ale wiem że są bardzo trudno dostepne.a z firm które robia je dobrej jakości to b6 wogule nie wychodziły.były tylko b7

Tutaj znalazlem jedna,ciekawe za ile pojdzie? 1:18 Audi A4 B6 Limosine Tuning mit Q7 20 Zoll Felgen, seltenes China Modell RAR | eBay i jeszcze jedna tylko cena juz troche duza Paudi 2104TMW Audi A4 DTM S-Line A 4 weiss 1:18 RAR kein Tuning | eBay

słabo odwzorowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...