Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana skrzyni i silnika z 2.5 tdi na 1.9 manual


sumoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wyzej wymienilem skrzynie wraz z silnikiem posiadam a4 b5 2000r z 2.5 tdi akn sprawny lecz tiptronic oraz druga anglika z 1.9 tdi avg manual z 1999r polift oczywiscie wymienilem juz silnik skrzynie itp wraz z elektryka silnika (narazie anglik lecz szukam eu ) wyrzucilem sterownik skrzyni instalacje zostawialem zaizolowalem i sa nastepojace problemy z esp nie moge przekodowac nie idzie kodowanie oraz jest calkowity brak komunikacji z ecu silnika zmostkowany przekaznik w gniezdzie 13 rozrusznik kreci ale nic pozatym co robic i jak to zrobic aa i jeszcze jedno wogole nie wyswietla mi sie kontrolka swiec zarowych licznik rowniez przekodowany na 4-ro cylindrowy tdi ma ktos jakies radypropozycje z gory dzieki. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz zasilania na ecu ... schematy w dłoń a dojdziesz gdzie i co trzeba przepiąć na instalacji silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze gdzies ktos taki schemat pod reka do podeslania ?? :)

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Wszystko jest powiedzmy ok auto pali jezdzi tylko jest kilka problemow jeszcze mianowicie nie moge w zaden sposob zmienic kodowania w esp i caly czas sie to wyswietla ciagle mruga mi sensor oleju ( macie propozycje jak to wylaczyc poniewaz nie mam ori kostki jesli bym mial to bym wymienil miske z sensorem bo mam taka druga a niewiem gdzie to podlaczyc ) no i dalej nie swieci mi swiatlo wstecznego oraz nie dziala obrotomierz pozatym wszystko w jak najlepszym porzadku macie jakies propozycje jak temu wszystkiemu zaradzic ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sensora oleju przeczytaj pierwszy dokument z tego linka, tam jest o sensorze, powinno pomoc podanie masy na pon odpowiedzialny za krancowke maski w liczniku. a4-klub.pl - pawelwor - Chomikuj.pl

Co do obrotomierza to jesli wszystko jest podlaczone to moze zmiana kodowania licznika w kanale 60 albo 61 (z 1025 na 1024 lub odwrotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest brak jedynie jeszcze swiatla wstecznego oraz esp i abs i w tym sa dwa bledy brak can sterownik skrzyni oraz brac can sterownik silnika :/ pomoze ktos w tej sprawie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...