Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana żarówek


Gość Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wymienić postojówki w przednich lampach... tzn. chce wyciagnać tą działającą, bo z ksenonami te postojówki tak lipnie wyglądają :sick3:... (nie wiem, ale przygladałem sie wielu A4 B6 w moim miescie i chyba wszyscy nie mają postojówek... nie wiem chyba ze sobie maluja farbkami te postojowki by na fioletowo swiecily... bo o ile mi wiadomo nic innego do postojowek nie mozna włozyc nie ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to widziałem, ale wątpie zeby wiekszosc u mnie w miescie miała takie lampy... Najprawdopodobniej nie maja postojówek.... I jakie żaróweczki tam są (trzeba miec w bagazniku jakby gdzies wypad dalej, a pan władza sie przyczepił, dlatego jeszcze powiedzcie mi jak sie tam dostac...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w6w jesli ori xenon bodajże :gwizdanie:

jaks sie tam dostac hmmm postojówki akurat da sie wymienic bez wyciagania lamp jedynie co to z jednej strony musisz odkrecić ( dwie srubki ) wlot powietrza plastikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie niedawno wymienialem, zadnego wyciagania lamp nie bylo, zdemontowac wystarczy dolot powietrza. Trzeba odpiac zaczep z tylu lampy, zdjac plastikowa obudowe a nastepnie zarowke. Wymiana 2 postojowek zajela mi okolo 10min. Zarowki to H6w. Dodam iz posiadam ori Xenon. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ostatnio musiałem wymienić prawą postojówkę - nie wystarczyło odkręcić dolot, musiałem wymontować całą obudowę filtra powietrza i dolot do przepływomierza. U mnie klapka zamykająca komorę lampy jest przykręcona na cztery śruby (w każdym rogu). Trzy z nich udało mi się odkręcić (czwarta jest gdzieś w błotniku) i odchylić pokrywkę. Sama wymiana żarówki (H6W) to już pestka.

Nie chciałbym robić tego na trasie , ale to w końcu tylko postojówka...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Dziś mi padła a pojutrze akcja ZNICZ 2009, więc będzie pretekst do czepiania się przez policję. Próbowałem ją dziś wyjąć i jest jak pisze Piotr. Nie mam czym odkręcić nawet, więc chyba skończy się w serwisie (nie to żebym był jakimś fajtłapą- ale tam wiedzą co i jak- popatrzę i będę wiedział). Swoją drogą uważam to za wpadkę przy projektowaniu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sam też byłem w serwisie, ale oczywiście nie mieli czasu, żeby to zrobić na miejscu, a ja nie miałem czasu czekać. Daj znać czy w końcu zrobiłeś to sam czy podpatrzyłeś "fachowców". Może mają jakiś patent - mnie czeka wymiana z obu stron na blue vision, żeby bardziej pasowały do xenonów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sam też byłem w serwisie, ale oczywiście nie mieli czasu, żeby to zrobić na miejscu, a ja nie miałem czasu czekać. Daj znać czy w końcu zrobiłeś to sam czy podpatrzyłeś "fachowców". Może mają jakiś patent - mnie czeka wymiana z obu stron na blue vision, żeby bardziej pasowały do xenonów.

Pozdrawiam

a wystarczy użyc opcji szukaj :gwizdanie:

Wszystko jest napisane na forum :wink4:

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...