-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
U mnie występuje ten efekt ale tylko przy samochodzie pozostawionym długo na słońcu- może jest to związane z jakąś rozszerzalnością termiczną materiału...no to się zabieram za rozkręcanie i sprawdzanie dzięki
-
A4 B6 black pearl
mam zblokowane dodawanie załączników (?) ale oglądałem Twoją- robi wrażenie. Poszukam w ustawieniach i odblokuje to zamieszczę pare fotek.
-
A4 B6 black pearl
Hej Od trzech lat mam przyjemność z Audi A4 Avant w kolorze czrana perła. Auto zostało sprowadzone z Niemiec i tam zmodyfikowane przez drugiego właściciela (koleś jeździł głównie długie trasy) więc auto zostało obniżone- prześwit niższy niz w RS4 (krótkie sprężyny), zdjęto chromy i autko otrzymało pakiet czrna anoda (relingi i ramki szyb), zdjęta atrapa z logo i założona bez (oryginalna). Auto niesamowicie zachowuje się w trasie, obniżony środek ciężkości+ dobre opony spowodowały czystą przyjemność z dynamicznej jazdy w zakrętach. pozdrawiam Piotr
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
...Witam po długiej przerwie- przerwa spowodowana tym że w aucie nic nie było do zrobienia .Przez trzy lata tylko oleje filtry i elementy które się normalnie zużywają )) Pokrętło poprostu złapałem i wyjąłem (choć synek tydzień później wcisnął...zostawiłem i się nie czepiam- dział i tak musi być) Odkryłem fabryczny subwoofer w bagażniku... to stąd taki super efekt w aucie- radio gra pięknie. pozdrawiam Piotr
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
...no dobra chłopaki a co z tym. gościu rozwalił mi brykę nie przyjął mandatu. dostałem od policji zaśwadczenie że jestem poszkodowany i sprawca nie przyjął mandatu i sprawa trafia do sądu. Składam papiery do zakładu ubezpieczyciela sprawcy o termin wyceny szkody i auto zastępcze (szkoda majątkowa art. 361 p.c)... i co dalej -czy jeśli zakład ubezpiczeń sprawcy nie odezwie się w terminie 7 dni to mogę wyznaczyć własnego rzeczoznawcę do wyceny szkody i ciągnąć sprawę dalej...? pozdro
-
[B6 AVB] Napinacz paska alternatora -problem
Witam! Mam od ok. tygodnia podobny problem ;( ... jednak auto jest mi cholernie potrzebne do dojazdów do pracy (dosyć daleko) i zastanawiam się jak długo mogę jeździć z tym piszczeniem (sprawa dotyczy jw. zimnego silnika) i czy nagle łożyska lub paska szlag nie trafi.
-
[B6 AVB] Dziwne odgłosy po naciśnięciu padału sprzęgła
U mnie sytuacja wygląda tak: Przy zmianie biegów jak wciskam pedał sprzęgła słychać lekkie chrobotnięcie (warknięcie), zaznaczam że dotyczy to tylko dynamicznej jazdy. Przy spokojnej nic się nie dzieje. Może kogoś to spotkało, będę wdzięczny za jakieś konstruktywne uwagi. pzdr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mam podobną sytuację po tankowaniu ponad 900km, a w trasie rośnie (przy jeździe optymalnej komputer wskazał mi nawet 1300km) Do pracy mam 60km tylko w trasie, za granicą jeszcze nie sprawdzałem. mar_fil daj znać jak sprawdzisz- interesujące. pzdr
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
Wyjąłem delikatnie długimi płaskimi kombinerkami (zabezpieczyłem gałkę wcześniej przed porysowaniem), w otwór gałki wpuściłem kroplę kleju i umieściłem na swoim miejscu- żadna rewelacja ale trzyma bez problemu do dziś. pzdr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie: przy założeniach: 1/3 miasto, 2/3 trasa (przelotowo do 120km/h) 2000-22000 obr., klima na 18, jedna kreska, opnony (to też wżne)- uniroyal 205/55 R16 0809 wyszło mi coś ok. 5,8l/100km. spokojna jazda bez wariowania. Nie wiem czy do dobrze czy b.dobrze, bo auto mam od niedawna.
-
[ALL B6] Wymiana żarówek
U mnie podobnie. Dziś mi padła a pojutrze akcja ZNICZ 2009, więc będzie pretekst do czepiania się przez policję. Próbowałem ją dziś wyjąć i jest jak pisze Piotr. Nie mam czym odkręcić nawet, więc chyba skończy się w serwisie (nie to żebym był jakimś fajtłapą- ale tam wiedzą co i jak- popatrzę i będę wiedział). Swoją drogą uważam to za wpadkę przy projektowaniu. pozdrawiam
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
Wpadła mi literówka i zaraz radocha, choć wiadomo o jaką firmę chodzi. Problem rozwiązany więc nie ma problemu.
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
dziś będę próbował troszkę siłowego rozwiązania (złapię jakimś chwytem mechanicznym przez przekładkę, żeby nie uszkodzić struktury tworzywa) i zobaczymy- dam znać.
-
Problem z AUDIO CONTERT-grudik
Witam! Mam mały problem fizyczny z prawą gałką (SCAN) w concercie- GRUDIK. Zaraz po zakupie auta sprawdzałem czy pokrętło ma jakąś funkcję gdy się wciśnie pokrętło...no i pokretło schowało się o połowę i za cholerę nie chce się wycisnąć (choć nadal działa) , węszę tym jakiś szfindel. Czy może to być defekt pokrętła? będę wdzięczny za pomoc. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mazowieckie - Witam! Wszystkich, niedawno nabyłem Audi A4 Avant 2003 więc będę miał do Was trochę pytań, mam nadzięję, że po jakimś czasie ja także będe mógł komuś pomóc. pozdrawiam
kodziro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta