Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jak wymienić żarówkę świateł postojowych


Duro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Spaliła mi się żarówka od świateł postojowych przednich od strony kierowcy, chyba ją zlokalizwoałem ale nie wiem jak ją wyjąć, nie wiem czy na to jest jakiś sposób czy tak ciężko ją wyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam też przed liftem, i powiem ci, że był z nimi problem. Po 11 latach urzytkowania oprawki postojówek po prostu się wysypały... Możesz mieć taki z nimi problem, że oprawka od temp. i wieku odkształciła się w szerokość i teraz ciężko ją wyjąć. Napewno jest jednak mocowana na wcisk.

U mnie tyło tak źle że musiałem je wymienić. ALE... nie ma tak łatwo. Samych oprawek nie dokupisz nawet w aso. Bo jak to określił pan w aso "oprawki nie są demontowalne musi pan kupić cały reflektor lub spróbować znaleźć okablowanie na rynku wtórnym"

Więc podjechałem do kolegi co ma sklep z częściami i mi wyrezał oprawki z innych kloszy. zmontowałem szybkozłączki, całość w koszulkę termokurczliwą i hula jak ta lala... no... może nie aż tak bo mi właśnie wczoraj jedna na LED-zie padła :-))

aha... w oryginale przed liftem masz oprawki na żarówki zdaje się T4W, teraz mam opraweczki na W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...