Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co wybrac ???


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dzis przeglad i zdiagnozowal gosciu ze dolne przednie wachacze maja wybita tuleje tam gdzie wchodzi amor rzeczywiscie jest tak zmiazdzona ze sruba prawie dotyka do aluminium Wachacz firmy fast :facepalm::facepalm: nie kupujcie tego gowna uwaga wachacz ma rok a omijam wszystkie studzienki i dziury. Co zrobic kupic 2 firmy master sport czy lemforder roznica 91 zl dla lema na komplecie no i dodatkowo pada magiel luz okolo 5mm na kole kierownicy stuki na postoju na silniku owiele mniej wyczuwalne w czasie jazdy nie zauwazylem zeby sie cos tluklo wymieniacz tez odrazu czy sprobowac podciagnac srube podregulowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy ile chcesz pojeździć

jak chcesz mieć spokój to droższe i polatasz na nich 2x tyle

master sport starczą na jakieś 30k 40k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje wachaczy sie wymienia, mozesz kupic tuleje z dobrej firmy i wyjdzie taniej niz nowe wachacze :wink: ja zalozylem wszystkie dolne wachacze z febi i po roku tuleje z obydwu stron gdzie przykrecone sa amory byly do wymiany :facepalm: kupilem z firmy moog i sa duzo twardsze :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedzialem ze same tuleje mozna. Ale umnie odpada bo sa zalozone wachacze z jakiej firmy (gowno) FAST i wiem ze jak bym wlozyl nawet tuleje z LEMA to i tak to wylata po 500 km chyba zaryzykuje z MS jak by mi wytrzymaly 40 tys na polski drogach to rogal. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...