Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja dzisiaj miałem to samo wymieniłem sam napinacz (auto stało 4 dni czekałem część) złożyłem odpalam i nie chce odpalić, tak dziwnie na luźno chodził jak by kompresji nie było. Rozebrałem spowrotem wszystko ok na znaki i 16 oczek na łańcuchu no nie odpala. Rozebrałem przód żeby sprawdzić że znakomi na dole i zgadza się, kręce i od strzała zapalił. Wyjaśni mi ktoś o co kaman szklanki się zawiesiły czy co wyciągałem tylko wałek wydechowy tak samo złożyłem
  2. lukasl odpowiedział(a) na Audilove temat w 1.8TFSI
    No jak to się skończyło ile kosztowało
  3. u mnie 1.5l pb + 10lpg instalacja KME
  4. i co wybrałeś? myślę że indeks nośności opony za niski jest będzie później auto pływało 99 będzie lepsze ale może się mylę niech się wypowie ktoś kto się trochę zna
  5. no nie we wszystkich mam adr 98r i mam kruciec inny
  6. sprawdzałeś za głowicą z tyłu króciec do głowicy u mnie właśnie tam ucieka płyn
  7. lukasl odpowiedział(a) na Vanishek temat w Audi A4 B5
    no jak nie wiadomo co wymienił to moża stszelać tszeba było dokupić inny zacisk używany 80zł czy też nowy 200 zł za sztuke
  8. jaką założyć jakiej firmy czy cośik bo ostatnio wymieniałem to 2 lata wytszymała
  9. lukasl odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    w częstochowie regenerują firma argo ponoć tylko tym się zajmują http://allegro.pl/przekladnia-maglownica-audi-a4-vw-passat-b5-argo-i5224070955.html
  10. lukasl odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Witam http://allegro.pl/komplet-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-master-sport-i4729995518.html czy jest sens zakładać cały komplet tej firmy czy wymienić tylko zużyte elementy padły mi dolne przednie wahacze
  11. no właśnie jakim smarem to robić ?
  12. zakup nokiany Nokian Line 205/55 R16 91 V Cena za szt. z VAT: 251 PLN Ilość: 2 Łączna cena z VAT: 502 PLN mieliście może te opony, jak sie spisują wcześniej miałem dunlopy (szybko poleciały)
  13. a ja założyłem zwykle KYB (są dłuższe 2cm) do 1BE sprężyny i jest dobrze nie wiem ile to wytrzyma ale myślę że jak nie będzie dobijało do końca będzie śmigać
  14. dzięki bo właśnie szukam gdzie jest wyciek i pewnie to bedzie to zauważyłem krople oleju pod autem, wymieniałem olej i wkoło mokro DZIEKI
  15. gdzie dwustrefowa często mylą bo 2 wyświetlacze są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.