Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepsze jest to, że ja byłam ją wprowadzić jak stał tam ten gofer, to musieliście naprawdę się szybko z tą fotą wyrobić:grin:

Opublikowano

My szybko załatwiamy takie sprawy :naughty::grin:

Opublikowano

DSC_0023_1.jpg:naughty::kox:

józek :buziak:

Opublikowano

No wreszcie! :wink: Nakładki i podstopnica zmienią wnętrze! :good:

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano
No wreszcie! :wink: Nakładki i podstopnica zmienią wnętrze! :good:

tam się już prawie wszystko zmieniło :grin::decayed:

Opublikowano

Ja też chce buziaka :naughty:

Opublikowano
Ja też chce buziaka :naughty:

nie bydź pazerny :grin:

Opublikowano
Ja też chce buziaka :naughty:

nie bydź pazerny :grin:

:polew: zaraz kolejka się zrobi

Łukasz za dzisiejsze przeoczenie musicie się zrehabilitować :naughty::grin:

Opublikowano

Dobrze że mam do Edytki tak blisko :grin::naughty:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Powiedz tylko jak :naughty: ?

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Opublikowano

gubugeha.jpg

Ale mnie dziś zaszczt kopnął B-) .

Opublikowano

Co znów modzisz:co:

Opublikowano

pewno deerele

Opublikowano

Deerele juz dawno zawitał B-)

Opublikowano
Deerele juz dawno zawitał B-)

to sie chwal dziewuszka

Opublikowano

Samopoziom :decayed: ?

Opublikowano

albo RedEye w soczewce po otwarciu centrala :kox:

Opublikowano
Samopoziom :decayed: ?
albo RedEye w soczewce po otwarciu centrala :kox:

lampa jest wyjęta dla nie poznaki :grin: pewno rezają elektronicznie sterowany i wysuwany podjazd do bagaja dla młodej latorośli :grin: co by można bez problemu wózkiem wjechać :grin:

Opublikowano
Samopoziom :decayed: ?

nie inaczej :wink:

lampa jest wyjęta dla nie poznaki :grin: pewno rezają elektronicznie sterowany i wysuwany podjazd do bagaja dla młodej latorośli :grin: co by można bez problemu wózkiem wjechać :grin:

:kox: szalejesz :grin:

to co wpadło hmmmm

- jak już biggmen wspomniał - samopoziom

- blendy podświetlane z c6

- w końcu kamerka uruchomiona:wink:

- oparcia z siatkami

- pedały z rs'a

- a no i dokładka z cupry:kox::banan:

hmmm chyba wszystko:eusathink:

dokładne foty jutro jak ogarnę sprzątanie:decayed::grin:

a tym czasem jeszcze kilka fot z rezania :banan:

DSC_0179.jpgDSC_0183.jpgDSC_0184.jpgDSC_0187.jpgDSC_0188.jpg

DSC_0454_1.jpg

domin złotko :buziak::kwiatek:

pamiętaj, że moi rodzice cię nie wypuszczą a tak szybko następnym razem:grin:

Opublikowano

jakie blendy z c6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.