Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile tak mniej więcej płaciłaś za dwie sztuki? bo domyślam się ,że kupowałaś używki?

Opublikowano

dałam 150 za używki :wink:

Opublikowano

dzięki :hi:szykuje się nowy mod :)

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano

polecam, naprawdę warto :wink:

Opublikowano

Tu mnie jeszcze nie było :decayed:

Opublikowano

Tu mnie jeszcze nie było :decayed:

:ph34r:

Opublikowano

grabisz sobie wujek :facepalm::grin::grin:

Opublikowano

Moderowac mody zara tu bedzie

Opublikowano

Obiecuje że nic nie będę ruszał. Ja tylko popatrzeć :naughty:

Opublikowano

Obiecuje że nic nie będę ruszał. Ja tylko popatrzeć :naughty:

co tu oglądać :grin:

Opublikowano

Super mody brawo :naughty: jedyne co bym poprawił to pasowania przednich błotników trochę rażą w oko ale ogólnie super :wink:

Opublikowano

Super mody brawo :naughty: jedyne co bym poprawił to pasowania przednich błotników trochę rażą w oko ale ogólnie super :wink:

tzn :mysli:

Opublikowano

No np lewy błotnik nie idzie równo z linią maski. Może pierdoła ale mnie takie rzeczy denerwują i u siebie nieźle z tym grzebałem :grin:

Opublikowano

Obiecuje że nic nie będę ruszał. Ja tylko popatrzeć :naughty:

co tu oglądać :grin:

Ja już wiem co :decayed:

Opublikowano

No np lewy błotnik nie idzie równo z linią maski. Może pierdoła ale mnie takie rzeczy denerwują i u siebie nieźle z tym grzebałem :grin:

jest tak od początku i nie przeszkadza mi to

wujek ćwiara no co :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne auteczko :D

Czyżby ten sam kolor? :kox:

Aż zazdroszczę tak fajnego ogarnięcia wszystkich dodatków - u mnie jeszcze trochę to zajmie.. Ale od Ciebie mogę się wzorować :P

Widzę, że robiłaś przyciemnianie w AutoHit.. Zadowolona? Bo dwóch znajomych mnie tam wysyła :eusathink:

Opublikowano

Bardzo zadowolona, znam juz Jacka troche i polecam ;-)

Wychodzi na to, ze mamy ten sam kolor :-)

Co do reszty pomalu wszystko się ogarnie, na lepsze forum nie mogles trafic :-D ;-)

Opublikowano

Owszem to forum ryje beret ze heyyy za chwile ci sie tryb modzenia wlaczy I worek kasy wpiz*uuuuu

Opublikowano

Ta, wiem, że ryje..
Co do modyfikacji aut to mam zryty już od dawna :decayed::kox:

Bardzo zadowolona, znam juz Jacka troche i polecam ;-)
Wychodzi na to, ze mamy ten sam kolor :-)
Co do reszty pomalu wszystko się ogarnie, na lepsze forum nie mogles trafic :-D ;-)

Jak pojadę na przyciemnianie, bo na 90% na Hit'a padnie mój wybór, to chyba się zgadamy i będę musiał obejrzeć Twoją A4 :)

Opublikowano

Owszem to forum ryje beret ze heyyy za chwile ci sie tryb modzenia wlaczy I worek kasy wpiz*uuuuu

nie narzekaj, polewaj :decayed:

Grzegorz nie ma problemu daj znać jakbyś jechał :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.